Benim ülkemde polis omuzlarına yerleştirilen covid protokollerini uygulamayı reddetti ve diğer ülkelerde görüyorum ki protestocuları selamlıyorlar ve ayakta duruyorlar. Bu aptalların bizi bölmesine izin vermemeliyiz.

Tarih boyunca her seferinde bize fırlattıkları aynı temel numaralara neden aşık olduğumuzdan emin değilim. Hadi millet! Ödüle odaklanma zamanı.

12 Comments

1. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Bizi polislerden nasıl nefret ettirmeye çalıştıklarını görüyorsunuz, bu da onların bizden nefret etmelerine neden olacak. . Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 411

3. Bu konu : ” Bizi polislerden nasıl nefret ettirmeye çalıştıklarını görüyorsunuz, bu da onların bizden nefret etmelerine neden olacak. ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler , emin – 187

4. Bu konu : ” Bizi polislerden nasıl nefret ettirmeye çalıştıklarını görüyorsunuz, bu da onların bizden nefret etmelerine neden olacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 334

5. Bayburt merkezden ben doruk. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 26-04-2021 12:48:36

6. İstanbul merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:19:52

7. Kütahya dan kimler var. Bizi polislerden nasıl nefret ettirmeye çalıştıklarını görüyorsunuz, bu da onların bizden nefret etmelerine neden olacak. . selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 130

8. Nevşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun 11-05-2021 14:22:47

9. Burdur dan kimler var. Bizi polislerden nasıl nefret ettirmeye çalıştıklarını görüyorsunuz, bu da onların bizden nefret etmelerine neden olacak. . Selam web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 115

10. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım 15-05-2021 18:08:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link