Başlıkta, amca Ben paw devriyesi Dr.Suess teyzenin her şeyi iptal ediyorlar, çoğumuzun geri kalmış olduğu aptal nedenlerden ötürü aptalca nedenlerle. Bu aşıyı almayı teşvik eden, teşvik eden veya reklam veren şirketler, kuruluşlar veya bireyler için de aynısını yapmalıyız. “İptal listemde” şu anda Kid Cudi, Nas x var (12 ay boyunca nasıl konuşulacağını unuttuğum için en sevdiğim sanatçıların çoğunu yazdı) Morgan Freeman (bu saçmalığı destekleyen diğer tüm aktörler), Samuel Adams Brewing Company, Krispy Creme, Axon, Tillys, NFL, MLB, NBA, vb. Bu, toplu çalışanların aşılamasına karşı birlik içinde durmanın yanı sıra, savaşı başlatmak için düşünebileceğim birkaç yol. Düşüncelerin nelerdir?

Author

6 Comments

1. Konya dan kimler var. Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz . Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 57

2. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım , Hasan – 486

3. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 26-04-2021 07:16:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link