Başlıkta, amca Ben paw devriyesi Dr.Suess teyzenin her şeyi iptal ediyorlar, çoğumuzun geri kalmış olduğu aptal nedenlerden ötürü aptalca nedenlerle. Bu aşıyı almayı teşvik eden, teşvik eden veya reklam veren şirketler, kuruluşlar veya bireyler için de aynısını yapmalıyız. “İptal listemde” şu anda Kid Cudi, Nas x var (12 ay boyunca nasıl konuşulacağını unuttuğum için en sevdiğim sanatçıların çoğunu yazdı) Morgan Freeman (bu saçmalığı destekleyen diğer tüm aktörler), Samuel Adams Brewing Company, Krispy Creme, Axon, Tillys, NFL, MLB, NBA, vb. Bu, toplu çalışanların aşılamasına karşı birlik içinde durmanın yanı sıra, savaşı başlatmak için düşünebileceğim birkaç yol. Düşüncelerin nelerdir?

Author

22 Comments

1. Konya dan kimler var. Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz . Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 57

2. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım , Hasan – 486

3. Merhaba herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 26-04-2021 07:16:48

6. merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, sağolun

7. Bursa merkezden ben emin. Selamlar siteniz inanki çok iyi, sağolun 06-05-2021 22:29:09

8. elif yılmaz Reply

Slm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , ali – 326

10. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , banu – 259

11. Çorum merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-05-2021 05:17:44

12. Kırklareli dan kimler var. Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz . Mrb web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 447

13. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

14. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Şırnak dan kimler var. Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz . Merhaba siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 167

16. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. Slm web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , emin – 481

17. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 357

18. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:11:40

19. Antalya dan kimler var. Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz . Slm sayfan valla çok iyi, saolun , ali – 162

20. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 337

21. Bu konu : ” Bizim kültürümüzü iptal etmeye çalıştıkları gibi kültürlerini de iptal etmeliyiz ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 409

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link