Kategoriler
Genel

Black Lives Matter, liberaller tarafından finanse edilen bir terör örgütüdür

Son zamanlarda siyah hayat meselelerini takip ediyorum ve “barışçıl protestolar” cephesinin arkasına saklanmış gibi görünüyorlar, ama aslında polis, insanlar ve mülke karşı şiddet eylemlerini teşvik ediyorlar. Onların gerekçeleri, barışçıl protestoların hiçbir şey başaramadığı ve değişim için isyan ve yağmalara ihtiyaç olduğudur. Beni en çok kızdıran şey, barışçıl protestolardan oluşan bir örtü arkasına saklandıkları, ancak daha sonra barışçıl protestoların işe yaramadığına ve bir değişim için şiddete ihtiyaç duyulduğuna inandıklarıdır. Değişim yaratmak için güç kullanmaya çalışan şiddetli bir örgüt olma konusunda açık olsaydı sorunum olmazdı, ancak şiddetten kurtulmak ve ters eğik çizgi ile yüzleşmek için insanların yüzlerine yalan söylemeye devam ediyorlardı.

Her ne zaman bir siyah hayat meselesi protestosu düzenlenirse, ilk birkaç saat boyunca barışın önünü tutar, daha sonra gerçek benliklerini ortaya çıkarır ve ayrım gözetmeden insanları yağmalamaya, yok etmeye ve saldırmaya başlarlar. Neden uzun tüfeklere sahip büyük bir ARMED Amerikalı grubu protesto edebildi ve tek bir atış yapamadı ya da bir mağaza yağmalandı, ancak BLM olduğunda HER TEK ZAMAN imha ile sonuçlanıyor? Nedenini biliyorum, çünkü en başından beri niyetleri buydu. Bu insanlar toplulukları yok ediyor ve ülkeyi terörist oldukları için yakıyorlar ve bir teröristin tek hedefi şehit olmak ve olabildiğince zarar vermek.

“Black Lives Matter, liberaller tarafından finanse edilen bir terör örgütüdür” için 14 yanıt

Muş merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-06-2020 09:36:54

Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 07-06-2020 09:31:51

Bingöl merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-06-2020 00:43:04

Mersin merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 08:57:34

Gaziantep merkezden ben gaye. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 07:50:15

Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 09-07-2020 23:03:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir