https://blacklivesmatter.com/blm-demands/

Bir adam için çok fazla nefret. Doğrusu neden Trump’tan bu kadar nefret ettiklerini anlamıyorum. Ama emin adamlar Trump, lmao düzeninin bir parçası. Steroidlerde Trump Derangement Sendromu. 4. Adımda zaten başarılı oldular. Trump’ı tüm Sosyal Medyadan Yasaklayarak.

Derek Chauvin tüm hesaplardan mahkum edildi, bu nedenle Burn Loot Murder kulübü, Minneapolis’i ve Ülkedeki birden fazla şehri Yağmalamayı Yakmıyor. Jüri MOBS WRATH’DEN KORKUYOR. Ama şimdi yeni bir davaları var. Odaklanmak, dikkatini vermek. Mob Violence’ın işe yaradığını kanıtladılar. Mahkum etmezseniz, kriz geçirecekler. Rioting tarafından.

& gt; Sonbahar’a geçerken genel seçim aklımızdaydı. 2020 ile hayatımızın en önemli seçiminin yapılmasıyla,

Bize kime oy verdiklerini açıkça söylerlerse, yine de bir komplo olur mu?

Kutsal Propaganda Batman:

https://blacklivesmatter.com/2020-impact-report/

Rusya’nın Facebook reklamları nedeniyle birkaç kişiyi etkilediğini hatırlıyor musunuz?

Author

6 Comments

1. İzmir merkezden ben Aylin. Mrb sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 21-04-2021 21:59:09

2. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-04-2021 22:02:33

3. Hatay dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Merhabalar paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 249

4. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 176

5. Konya dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 474

6. Kırklareli dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 187

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link