https://blacklivesmatter.com/blm-demands/

Bir adam için çok fazla nefret. Doğrusu neden Trump’tan bu kadar nefret ettiklerini anlamıyorum. Ama emin adamlar Trump, lmao düzeninin bir parçası. Steroidlerde Trump Derangement Sendromu. 4. Adımda zaten başarılı oldular. Trump’ı tüm Sosyal Medyadan Yasaklayarak.

Derek Chauvin tüm hesaplardan mahkum edildi, bu nedenle Burn Loot Murder kulübü, Minneapolis’i ve Ülkedeki birden fazla şehri Yağmalamayı Yakmıyor. Jüri MOBS WRATH’DEN KORKUYOR. Ama şimdi yeni bir davaları var. Odaklanmak, dikkatini vermek. Mob Violence’ın işe yaradığını kanıtladılar. Mahkum etmezseniz, kriz geçirecekler. Rioting tarafından.

& gt; Sonbahar’a geçerken genel seçim aklımızdaydı. 2020 ile hayatımızın en önemli seçiminin yapılmasıyla,

Bize kime oy verdiklerini açıkça söylerlerse, yine de bir komplo olur mu?

Kutsal Propaganda Batman:

https://blacklivesmatter.com/2020-impact-report/

Rusya’nın Facebook reklamları nedeniyle birkaç kişiyi etkilediğini hatırlıyor musunuz?

Author

33 Comments

1. İzmir merkezden ben Aylin. Mrb sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 21-04-2021 21:59:09

2. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-04-2021 22:02:33

3. Hatay dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Merhabalar paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 249

4. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 176

5. Konya dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 474

6. Kırklareli dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 187

7. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun 05-05-2021 20:46:53

8. Merhabalar sayfan cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Mrb sayfan valla hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 458

10. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 155

11. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 453

12. Kocaeli dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Selam herkese web siteniz valla iyi, teşekkürler , emin – 237

13. Tunceli dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 185

14. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler

15. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki iyi, saolun , – 95

16. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler , ziya – 90

17. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Şırnak merkezden ben memo. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-05-2021 02:52:45

20. Bilecik merkezden ben . Selamın aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 29-05-2021 01:03:10

21. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 459

22. Bu konu : ” Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 55

23. Kocaeli dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Slm paylaşımın vallaha hayran edici, face de paylaştım , doruk – 292

24. Hatay merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-06-2021 20:05:27

25. Kütahya dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Selam siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 365

26. Manisa dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 456

27. Uşak dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Selam paylaşım harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 20

28. Düzce dan kimler var. Black Lives Matter, yeni KKK’dır. Black Lives Matter açıkça Cumhuriyetçilere Savaş ilan ediyor . Mrb siteniz inanılmaz iyi, sağolun , ali – 376

29. Bolu merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun 10-07-2021 05:16:29

30. Yozgat merkezden ben emin. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 13-07-2021 23:48:00

31. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

32. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-07-2021 05:58:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link