Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı.

Bu denizaltının tehlikeye atıldığını düşünmezdim, ancak gönderilerim fark edilmiyor ve / veya hareketleriyle herhangi bir muhalefeti susturmak için bir gündemle paramparça oluyor. Bu tür bir sansür acıklı ama gölgelerde korkakça titreyen yokuş yukarı savaşta şaşırmadım. Bu denizaltı eskisi gibi değil ve üyelerin bu tür açık bir kontrol ve sansüre boyun eğdiğini görmek beni üzüyor. Bu bok çukurunun batan denizaltına veda edin.

“Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı.” üzerine 17 yorum

1. İzmir merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım 05-09-2020 15:13:11

2. Burdur merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-09-2020 11:40:28

3. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım 14-09-2020 14:51:19

4. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 05:29:12

5. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 124

Yorum yapın