Bu denizaltının tehlikeye atıldığını düşünmezdim, ancak gönderilerim fark edilmiyor ve / veya hareketleriyle herhangi bir muhalefeti susturmak için bir gündemle paramparça oluyor. Bu tür bir sansür acıklı ama gölgelerde korkakça titreyen yokuş yukarı savaşta şaşırmadım. Bu denizaltı eskisi gibi değil ve üyelerin bu tür açık bir kontrol ve sansüre boyun eğdiğini görmek beni üzüyor. Bu bok çukurunun batan denizaltına veda edin.

Author

78 Comments

1. Slm paylaşımın vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun

3. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

4. İzmir merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım 05-09-2020 15:13:11

5. Burdur merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-09-2020 11:40:28

6. Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, tebrikler 09-09-2020 10:54:43

7. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, şukuladım

8. Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım 14-09-2020 14:51:19

10. Bolu merkezden ben Emine. Merhabalar web siten süper ötesi iyi, saolun 15-09-2020 00:45:16

11. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler

13. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

14. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 05:29:12

16. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 124

17. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

18. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. Mrb sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

20. Düzce dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 82

21. Kars dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Mrb web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 328

22. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım 08-11-2020 08:51:48

23. Muş dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 166

24. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 490

25. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 356

26. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten harbiden çok iyi, teşekkürler 05-12-2020 00:35:49

27. Bitlis merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun 06-12-2020 14:11:10

28. Bursa merkezden ben ali. Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 06-12-2020 16:06:17

29. Kastamonu merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-12-2020 02:48:40

30. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-12-2020 16:08:26

31. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa valla çok iyi, şukuladım

32. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 23-12-2020 21:02:42

33. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 22:45:34

34. Bolu dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Merhabalar paylaşımın inanki güzel, saolun , – 53

35. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

36. Mersin merkezden ben emin. Merhaba siteniz inanki mükemmel, saolun 09-01-2021 13:43:11

37. Amasya merkezden ben . Slm web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler 10-01-2021 06:54:51

38. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 476

39. Diyarbakır dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Selamın aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 183

40. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 343

41. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , – 23

42. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, saolun , – 107

43. Ağrı merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 25-01-2021 19:30:22

44. Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

45. Adıyaman dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Merhaba herkese web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 132

46. selam arkadaşlar siten valla dikkat çekici, tebrikler

47. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 206

48. Edirne dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Slm bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , ziya – 97

49. Siirt dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 33

50. Selamlar sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım

51. selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım

52. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 07-03-2021 12:52:21

53. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 277

54. Kastamonu dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun , ahmet – 268

55. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler

56. Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, teşekkürler

57. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 272

58. Selam web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

59. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 02-04-2021 11:24:39

60. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 193

61. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 206

62. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

63. Siirt dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Mrb sayfanız inanki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 66

64. Amasya dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . Selam sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 75

65. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Mardin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 26-04-2021 19:11:27

67. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 105

68. Bu konu : ” Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle iyi, saolun , ziya – 487

69. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, teşekkürler 04-05-2021 18:28:16

70. Uşak dan kimler var. Black Lives Matter’ın “resmi” wikipedia sayfası, Ekim 2020’ye kadar “vandalizm” düzenlemesi için kilitlendi. Reddit, anlatıyla çelişen tüm gönderileri sansürlerken, “misyon bildirimi” bulunmadığı için önceki gönderim kaldırıldı. . merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler , – 401

71. Mardin merkezden ben banu. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-05-2021 00:00:12

72. Kocaeli merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 15-05-2021 18:12:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link