BLM !! Hs1Jq13jV6 Kimliği: 648bc4 No.10632742
13 Eyl 2020 14:04:17 (EST) YENİ

Aşağıdakileri gerçekleştirin:
1. Seçimden önce POTUS tarafından yapılan tarih oluşturan ekonomik kazanımların sona erdirilmesi
2. ABD-Çin ticaret aşaması II’yi durdurun _Çin zamanını satın alın _ milyarlarca dolarlık kaybı önleyin [locked new agreement] 3. Sonlandır [hold] POTUS rekor katılımı ABD depletinde toplanıyor ve coşkuyu yok ediyor. 4. Biden’ı ruh sağlığı kaynaklı utançtan koruyun [clear cognitive decline], Soru-Cevap, ralli katılımı kalabalık boyutu, heves eksikliği vb.
5. Biden’ı Ukrayna skandalından koru: kendisi ve oğlu _C19 anlatı değişikliği.
6. Biden’ı cinsel saldırı iddialarından koruyun _C19 anlatıyı değiştir
7. #MeToo’yu koruyun ve barın [D] yaratılan hareket _geleceği hedeflemek için korumak [R] cinsel saldırı iddiaları _allow, C19 anlatı değişikliği nedeniyle Biden’a karşı
8. 2020 Başkanlık seçimlerinde hile yapmak için dijital olmayan bir yol oluşturmak _80 milyon oy pusulasında posta ile posta dağıtımı yapmak [coordinated as early as April/May] seçim gecesi yenilgisinden kaçınmak için [no ‘concede’] oy pusulası toplama girişimi medya itme ‘posta hizmeti tarafından teslim edilmeyen kaç oy pusulası kaldığını bilmiyoruz’ re: legal meydan okuma savaş alanı devletleri _stall_challenge_push bölümü / kaos _CLAS1-99
9. Bölünme nefret korkusu kampanyası yaratın, öncelikli olarak yaşlıları seçim günü şahsen oy kullanmaktan korkutur _riots _protests _C19 ölüm _ Yeterince yaşlıyı ortadan kaldırın [R] oy karşıtı [D] -e [R] kusur (lar)
10. Ülkeye bölünmüş izlenim yaratın _ mevcut yönetime karşı AB-erken savaş seçim oyun taktiklerini kullanın
11. Propaganda suçu mevcut yönetimin ekonomik zorluk (lar) ı, ölü sayısı, saldırı planı re: güvenlik ve refah re: C19 başarısız oldu _push Biden _Aşama Biden, Pandemic’e erken yanıt verdi _ ülke daha geniş iyileşecek: Biden zaferi _ şiddet genişleyecek: Biden zafer
12. Anlatı 44 yönetim ihanetini ve yolsuzluğunu POTUS C19 başarısızlığı ve ölüm suçlaması olarak değiştirin
13. Sadık kişileri birbirinden soyutlayın _ Kiliseye katılma yeteneğini kaldırın [house of worship] 14. Sosyal medya sansürünü, C19 WHO iddialarını birincil dayanak olarak kullanarak, C19’un ötesine geçerek, anlatı karşıtı iletişim biçimlerini ortadan kaldırmak ve kesmek için diğer ‘politik’ alanlara genişletmek [seize control] 15. Anayasa krizine kapıyı açık bırakın
16. Kamuoyunun yolsuzluk ve hesap verebilirliğe maruz kalmasını önleyin / geciktirin _ kontrol / güç kaybını önleyin
17. Kontrolün kaybedilmesi nedeniyle ABD vergi mükelleflerinin trilyonlarca dolarlık kaybını önleyin / geciktirin _ iyi niyet / iklim kılığına girerek denizaşırı ülkelere para göndermek için yolsuzluk politikasını yürürlüğe koyamama _ düzenlemesiz _ denetim politikası yok
18. Gizli
19. Gizli
20. Gizli
21. Gizli
22. Gizli
…………
BLM

… MacPepper tarafından gönderildi
[comments]

Author

57 Comments

1. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. İzmir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:25:39

4. Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki güzel, tebrikler , gaye – 477

7. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 162

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 99

9. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler

10. Selam paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan cidden çok iyi, teşekkürler 15-12-2020 22:44:50

12. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 73

13. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 01-01-2021 12:17:14

14. Aydın merkezden ben mehmet. Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-01-2021 05:58:35

15. Aydın dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , ali – 159

16. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 201

17. Ağrı dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 386

18. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 188

19. Bingöl merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 23:21:13

20. Diyarbakır dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 370

21. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 315

22. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 08-03-2021 04:15:52

23. Muş dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 343

24. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-03-2021 23:10:29

25. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 385

26. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-04-2021 05:04:28

27. elif yılmaz Reply

Slm siten gerçekten hayran edici, teşekkürler

28. Siirt dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 317

29. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 352

30. Aydın merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-04-2021 06:27:26

31. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 98

33. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-05-2021 03:25:46

34. Karabük merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, saolun 07-05-2021 01:34:04

35. Nevşehir dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Merhabalar web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 98

36. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-05-2021 15:31:21

37. Slm sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , ziya – 211

39. Slm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

40. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-06-2021 18:21:40

41. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , – 19

42. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 45

43. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler

44. Yalova merkezden ben ziya. Slm paylaşımın inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-06-2021 07:01:53

45. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , hatice – 213

46. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım

47. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

48. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 176

49. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 204

51. Bu konu : ” BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 60

52. Adıyaman dan kimler var. BLack Önemli Yaşıyor Kaynak ABD Devrimi için Zaman Çizelgesi Sızdı. . Mrb web siteniz inan ki mükemmel, saolun , Aylin – 389

53. Gümüşhane merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız vallaha güzel, saolun 23-07-2021 18:55:54

54. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba sayfa cidden çok güzel, teşekkürler 23-07-2021 22:38:05

55. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

56. Çorum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-07-2021 19:17:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link