Tutmaya devam etmemin en önemli nedenlerinden biri, Wall Street’te GameStop’ta (açık) kısa pozisyonları olmayan büyük fonların, Aralık ve Ocak aylarında milyonlarca değerinde GME satın alarak hisse senedinde uzun süre kalmasıdır.

Bloomberg Terminal verilerine göre, GME hisselerinin en büyük sahibi Siyah Kaya.

Wall Street’te bir kurum olduklarını biliyoruz, ancak tam olarak kim ve ne yapıyorlar?

Ryan Co- (AHEM) Devam ediyor!

Onlarla ilgili 2 dakikalık çok güzel bir video var burada, ama biraz daha zaman kazanmak isterseniz, önemli detayları açıklayacağım;

• BlackRock, 1988’de kurulmuş bir Wall Street fonudur ve Haziran 2021 itibariyle, yönetim altında 9 milyon doların üzerinde varlığa sahiptirler.

• (Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse, saniyede 1 dolar kazanacak olsaydınız, yaklaşık olarak BlackRock kadar değerli olurdunuz. 240.000 yıl)

• Ayrıca, uluslararası olarak 20 ton değerindeki varlığı yönetmek için “Aladdin” adlı gizli bir ticaret algoritması kullanıyorlar.

• Sahip oldukları varlıklar dünyanın her yerinden; gayrimenkul, kamu hizmetleri, gıda, ulaşım ve daha fazlası dahil

• Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden gelen hassas banka ve finansal bilgilere erişimleri sağlanır ve hatta finansal danışmanlık ve çözümler sunmak için çok sayıda hükümet tarafından işe alınırlar.

Ne kadar güçlü olduklarını ve uluslararası finans konusunda ne kadar bilgi sahibi olduklarını ve diğer Wall Street kurumlarının nasıl çalıştığını düşünürsek, GME’nin en büyük sahipleri oldukları ve pozisyonlarını neredeyse hiç değiştirmemiş olmaları bana çok şey anlatıyor.

SHF’lerin ne kadar berbat olduğunu buradaki herkesten daha iyi biliyorlar.

GME’nin Andromeda’yı sıkıştırma potansiyelinin ne olduğunu herkesten daha iyi biliyorlar.

Fiyatın sahte olduğunu herkesten daha iyi biliyorlar.

Ve tüm bunları göz önünde bulundurarak, BlackRock’ın yaptığını tam olarak yapacağım ve tüm hisselerimi HODL yapacağım.

Birçoğunuzun bu gerçeğe şüpheyle yaklaşabileceğini biliyorum, özellikle de bu bir gerçek olduğu için. BlackRock, muhtemelen kitaplarını pişirmek ve ekonomik bir çöküşe karşı korunmak için %25-50 daha fazla gayrimenkul satın alıyor, ama dürüst olmak gerekirse, onlar tıpkı Citadel, Melvin ve hala GME’yi iflas ettirmeye çalışan her SHF gibi bir Wall Street fonu.

Mükemmel veya ahlaki olmaktan çok uzaklar, ancak en azından GameStop’taki yükseliş tezlerinin ve elmas elli pozisyonlarının, GME ile ne olursa olsun çok daha aptalca olduğunu bilmem gereken tüm onay olduğundan emin olabilirim. tutmaktansa şimdi çıkın.

TL; DR: Citadel bir büyük beyaz köpekbalığıysa, BlackRock Godzilla’dır. Wall Street’te “dünyanın sahipleri” olarak kabul edildikleri için GME’nin en büyük elmas taşıyıcısı olmaları çok şey ifade ediyor. BlackRock, ne olursa olsun GME pozisyonlarının büyük çoğunluğunu elinde tutuyorsa, ben de yapacağım.

Author

36 Comments

1. Tunceli dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 318

2. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Ağrı merkezden ben ali. Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun 15-07-2021 02:36:47

4. Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 471

6. Kırklareli dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 188

7. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım 19-07-2021 00:42:11

8. Hatay dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , emin – 56

9. Erzurum dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . Selam web sitesi cidden güzel, şukuladım , ali – 76

10. Mersin merkezden ben ali. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 19:52:04

11. Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, sağolun

12. Malatya dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . Mrb web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 241

13. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 92

14. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

15. Bartın merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun 31-07-2021 18:07:14

16. Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-08-2021 00:05:51

17. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

18. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 120

20. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sağolun 06-08-2021 09:22:04

21. Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

22. Nevşehir dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 26

23. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 308

24. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ziya – 341

25. Hakkari dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 431

26. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , gaye – 237

27. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 240

28. Denizli dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 466

29. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 323

30. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

31. Niğde dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 312

32. Kars dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 293

33. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 191

34. Erzurum dan kimler var. BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 151

35. Bu konu : ” BlackRock, GME’de uzun. Bunlar konut piyasasını satın alan insanlar. Gündem 2030 geliyor ” çok güzel. Selam web siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 333

Write A Comment