Bu gerçekten çok zor ve kelimenin tam anlamıyla kafamın etrafından dolaşan bir düşünce ama açıkçası siyah hayat meselesi son birkaç aydır haberlerde ve dünyada çok yaygın bir şey oldu ve bu fikirlerin Bill Gates ve diğerleri hakkında etrafa saçıldı. zincir nihayetinde pandemi ve diğer yollarla Afrika’yı yok etmeye çalışırken, yardım edemedim, ancak MSM’nin BLM’ye bu kadar çok dikkat çekmesinin potansiyel gerekçesinin daha fazla sürüş olgusu olabileceği gerçeğinin potansiyel bağlantısını fark ettim. insanlar, bu potansiyel Afrika’nın yok oluşunun kasıtlı olduğuna inanmaktan uzak insanlar, çünkü ırksal eşitlik için savaşmaya adanmış bir dünya neden böyle bir şeyde yer alsın? 😂 Bunun çok zor olabileceğini kesinlikle biliyorum ama hey, her şeyi sorgulayın, değil mi?

Author

70 Comments

1. Merhabalar siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Selam web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Gaziantep merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-08-2020 00:00:26

4. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım

5. Çanakkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-08-2020 06:35:30

6. Bilecik merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 20-08-2020 13:05:23

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

8. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

9. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:55:47

10. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 30-08-2020 13:12:09

11. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 02-09-2020 21:32:39

12. Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-09-2020 21:56:49

13. Muş merkezden ben banu. Merhabalar siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım 17-09-2020 16:50:32

14. Sivas merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten valla mükemmel, twitter da paylaştım 21-09-2020 05:04:12

15. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

16. Burdur merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:20:57

17. Ağrı merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:29

18. Bolu merkezden ben doruk. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-10-2020 01:00:06

19. Elazığ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 07-10-2020 13:01:36

20. Şanlıurfa dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . Merhaba herkese web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , ali – 216

21. selamun aleyküm siten inan ki güzel, twitter da paylaştım

22. Düzce merkezden ben . Selam bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım 21-10-2020 21:04:10

23. Merhaba web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 274

25. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Eskişehir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 24-11-2020 01:20:19

27. Ardahan merkezden ben emin. Slm paylaşım inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-11-2020 18:33:06

28. Adana dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 270

29. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, tebrikler 06-12-2020 14:14:21

30. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 317

31. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

33. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

34. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

35. Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

36. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, saolun , Emine – 253

37. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Mrb sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 267

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 367

39. Kilis dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , ali – 346

40. Selam siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 98

42. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . Mrb paylaşımın cidden mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 17

43. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Slm siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , mehmet – 210

44. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 362

46. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

47. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

48. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 339

49. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 403

50. Malatya dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . Merhabalar siten vallaha iyi, face de paylaştım , – 47

51. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 200

52. Merhaba herkese paylaşım inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

53. Çanakkale dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 393

54. Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 21:57:32

55. Osmaniye merkezden ben hatice. Selam web siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-03-2021 17:30:34

56. Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-03-2021 23:27:37

57. Ordu dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , – 259

58. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

59. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 363

60. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

61. Bolu dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , hatice – 128

62. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Selam sayfa valla hayran bıraktı, saolun , emin – 321

63. Tokat dan kimler var. BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? . Merhaba siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 209

64. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 03-05-2021 19:14:50

65. Bu konu : ” BLM, Afrika’nın ortadan kalkma potansiyelini gizlemeye yardımcı olmak için yakın zamanda havaya uçtu mu? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 210

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link