Kategoriler
Genel

BLM aslında büyük şirketlerin ve kukla ustalarının onları daha fazla yok etmesini kolaylaştırdı.

Aileye ait işletmeler daha fakir mahallelerde yok ediliyor. Muhtemelen bir daha açılmayacak, bunun yerine muhtemelen konumu vaftiz etmek ve o yerde yaşamak için fiyatları yükseltmek isteyen birine satacak. Orada yaşayan insanları daha alt yüzdelik dilime zorlamak.

İsyancılar TV’leri mağazalardan ve hedeflerden çalarken, yer daha iyi hale geldiği için daha yüksek kira ödeyerek ya da sadece başka bir yere taşınmak zorunda kalacaklar.

Şimdi düşündüğüm gibi, bir siyasetçi kötü planın beyni gibi görünüyor. Etraftaki o rastgele tuğla paleti görmeye devam et … hmm …

“BLM aslında büyük şirketlerin ve kukla ustalarının onları daha fazla yok etmesini kolaylaştırdı.” için 12 yanıt

Düzce merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, şukuladım 23-06-2020 09:10:39

Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun 24-06-2020 11:09:01

Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun 30-06-2020 11:11:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir