Kategoriler
Genel

“BLM”, “COVID19”, “LGBT”. Bunlar UUIM’yi tanıtmadan önceki adımlardan sadece birkaçıdır. Eğer gerçekten (% 1) renk, sağlık veya cinsiyet umurunda düşünüyorsanız o zaman üzgünüm ama YANLIŞ olduğunu söylemek zorundayım.

Yeni bir dünya düzeni hazırlıyorlar ve herkes davet edilmiyor.

Kim davet edilmedi? Aşılarını ve mikroçiplerini reddedecek insanlar, onlara ve kurallarına karşı konuşan insanlar, konuşma özgürlüklerini ifade etmeyi seven insanlar.

Yeni dünya, yeni kurallar. Eğer “covid19” kurallarına (aşılar, sağlığınızı izlemek için mikroçipler) uymazsanız, çalışmanıza izin verilmeyecektir veya muhtemelen hapse gireceksiniz. Hükümete ve eylemlerine karşı KONUŞMAYA izin verilmeyecek. Artık başlıkta bahsedildiği gibi konularda görüşlerinizi ifade edemez veya doğru söyledikleriyle yüzleşemezsiniz. “Toplum için tehlike” olarak etiketleneceksiniz.

Neden? Çünkü hasta insanlar var ve kötülük var. Fiziksel ve psikolojik olarak bizi tam olarak kontrol edene kadar durmayacaklar. Aynı zihniyete sahip olmamızı istiyorlar çünkü sadece bu şekilde bizi kontrol edebiliyorlar. Sınır yok, milliyet yok, gelenek yok, farklı din yok, kimlik yok. Yeni din getirecekler. Bize yeni bir kimlik verecekler ve bizi etiketleyecekler. Nihai ürün. Bilgisayarlarında zaten bir numara var, gelecekte aynı numaraya sahip mikroçipler olacak (muhtemelen beyinleri kontrol etmek için bir cihaz). Bütün paraya ve güce sahipler ama daha fazlasını istiyorlar, ona bağımlılar.

Havadaki kaosu hissedebildiğinizden eminim ve bu bir gecede olmadı. Yorgun, şaşkın, korkmuş durumdayız. Kaos manevi. Bu, planları için en iyi an. Lütfen şiddetin veya nefretin herhangi bir şeyi çözeceğini düşünmeyin, bu sadece planlarına yardımcı olur. Şiddete çok aç olduk ve bunlar taşıdığımız meyveler. Hiçbir şey tesadüf değildir, tarihte de görebileceğiniz gibi yavaş yavaş yıkıma doğru ilerliyoruz. Sonuçta, suçlamamız gereken bizleriz. Gerçek devrim içimizde olmalı. Barış ve kardeşçe aşk denir, hiçbir şey önemli değil.

Tüm bu iç karartıcı şeyleri söyledikten sonra, her zaman umut vardır ve bu sadece bize bağlıdır ve onlara değil çünkü sonuçta sadece% 1’dir. Birbirinize dikkat edin ve şeyleri gerçekte nasıl olduklarını anlamaya çalışın. Şu anda düşünmenin çok zor olduğunu biliyorum ama bizim için yaptıkları sonuçlara atlamaya çalışalım.

Uzun yazı için üzgünüm, buralarda insanları gerçekten önemseyen insanları bulmaktan çok mutluyum ve bu yüzden her şey yoluna girecek.

““BLM”, “COVID19”, “LGBT”. Bunlar UUIM’yi tanıtmadan önceki adımlardan sadece birkaçıdır. Eğer gerçekten (% 1) renk, sağlık veya cinsiyet umurunda düşünüyorsanız o zaman üzgünüm ama YANLIŞ olduğunu söylemek zorundayım.” için 30 yanıt

Zonguldak merkezden ben doruk. Mrb siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2020 05:01:37

Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım 01-07-2020 13:15:48

Hatay merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 08:55:08

Burdur merkezden ben ahmet. Selam siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 09-07-2020 08:39:01

Burdur merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 13:29:16

Yalova merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran edici, şukuladım 15-07-2020 10:51:37

Van merkezden ben banu. Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 22:37:47

Nevşehir merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 30-07-2020 18:17:40

Burdur merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-07-2020 22:05:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir