Kategoriler
Genel

BLM hareketi asla gerçek polis reformuna yol açmayacak

İdeal kentiniz uyuşturucu satıcıları ve kullanıcıları, hırsızlık, vandalizm ve diğer tüm şiddet içermeyen suçlular ile nasıl başa çıkacaktı? Belki de suçluları ayıklamak ümidiyle, vatandaşlara askeri üslup gücü uygulayacak bir polis gücü kullanacak bir belediye başkanı seçersiniz. Dost ateşi ve gücün kötüye kullanılması bu planın açık yan ürünleridir. Bu plan hükümetin genişlemesini ve gücün halktan polise aktarılmasını gerektiriyor. Ya da belki de bu sorunları, herkesin bu insanların işlerinizi kullanmasını engelleyerek, evlerinizi kiralayarak ve genellikle bu insanların topluluğunuzda hayatta kalmasını rahatsız ederek kişisel sorumluluk almayı kabul edeceği bir belediye binası ortamında ele almak istersiniz. Bunlar tablodaki tek 2 seçenek olsaydı, BLM destekçilerinin hangi seçeneği seçeceğini düşünüyorsunuz?

Biliyorum, ‘şeyleri düzeltmek’ için sayısız seçenek var ama bu politik pusulada bu hareketin gerçekte nerede yaşadığını görmek için bir alıştırma.

BLM insanları birleştirmek mi yoksa birleştirmek mi? Kişisel sorumluluk için mi yoksa karşı mı? Büyük hükümete karşı olan ya da aleyhine olan insanlar tarafından finanse ediliyorlar mı? Kara topluluğun hükümete az çok hükümete bağlı olduğunu görmek isteyen insanlar tarafından finanse ediliyor mu? Gelen fonların tüm Amerikalıları az çok hükümete bağımlı hale getirmesi gerekiyor mu?

“BLM hareketi asla gerçek polis reformuna yol açmayacak” için 36 yanıt

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, teşekkürler 18-06-2020 14:54:05

Kütahya merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım 01-07-2020 13:15:33

Yozgat merkezden ben Emine. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-07-2020 01:59:52

Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun 10-07-2020 19:51:37

Balıkesir merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler 18-07-2020 13:17:52

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, teşekkürler 25-07-2020 02:24:34

Siirt merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:27:48

Adıyaman merkezden ben ziya. Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-08-2020 16:50:12

Çankırı merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 22-08-2020 06:46:32

Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, saolun 09-09-2020 02:09:31

Tunceli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 13-09-2020 20:08:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir