Kategoriler
Genel

BLM organizasyonu ve yapısı hakkındaki gerçekler – paranın nereye gittiğini düşünüyorsunuz?

Burada hepim lehte olduğum bir sürü spekülasyon gördüm – eğer gerçekler saklıysa genellikle spekülasyon yapmak için nedenler vardır. Bununla birlikte, spekülasyonun geçerliliğini ölçmek için, varsayımları / görüşleri kaldırmak (veya en azından en azından tanımlamak) ve gerçeklere sert bakmak iyidir. İşte bulduğum gerçekler:

2015 yılında Kaliforniya merkezli bir “Kara Yaşam Konusu Vakfı” bulunmaktadır.

Resim yayınla

Delaware merkezli “Black Lives Matter Network” markası olan ve “Black Lives matter” için bir tane almaya çalışan bir “Black Lives Matter Network, Inc.” vardır.

AMA’ya göre, bir “Kara Hayatlar Meselesi Ağ Eylem Fonu” ve “Kara Hayatlar Meselesi Küresel Ağı” var.

Blacklivesmatter.com’a göre, bunlar “küresel bir organizasyon olan Black Lives Matter Foundation, Inc.” dir.

DropBox, Black Lives Matter Foundation’a 500.000 dolar bağışladı

Her şey göz önüne alındığında, paranın Black Lives Matter Foundation, Inc’e gideceğini tahmin edeceğim ve bu şirket ya Birleşik Devletler’de bulunuyor ve sadece yakın zamanda kuruldu (henüz çevrimiçi bir şey yok) veya başka bir ülkede örgütlendi . (Eğitimli) tahminim, web sitelerinin açıklamasında “küresel organizasyon” un kullanımına ve ABD’nin çok fazla şeffaflık gereksinimine sahip olmasına bağlı olarak farklı bir ülke olduğudur. Küresel “Foundation, Inc.” ile Kaliforniya’dan “Black Lives Matter Foundation” a giden paranın bir kısmı bir bükülme olabilir. ipi elinde olmak.

Yani bu benim tahminim, seninki ne?

“BLM organizasyonu ve yapısı hakkındaki gerçekler – paranın nereye gittiğini düşünüyorsunuz?” için 36 yanıt

İstanbul merkezden ben banu. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2020 00:10:38

Karaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım 16-06-2020 01:52:37

Kastamonu merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, tebrikler 28-06-2020 11:55:01

Muğla merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 06-07-2020 22:09:46

Uşak merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-07-2020 21:20:03

Siirt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-07-2020 19:03:39

Kırıkkale merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 04-09-2020 23:30:23

Ağrı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, teraziye tıkladım 22-09-2020 20:16:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir