Kendime soruyorum – neden sansür BLM’de NY POST Hikayesi? Hikayenin kapatılmasından kimler faydalanır ve hikayenin yayından kim yararlanır?

Görünüşe göre Facebook veya iplerini elinde tutan daha büyük bir varlık, halkın BLM’nin ahlaki doğruluğu hakkında herhangi bir şüphesi olmadığı için daha iyi olacağına inanıyor, amacı, kurucusu.

Twitter sansürlü James O’Keefe, CNN’in propaganda eğilimini ifşa ettiği için.

BLM aynı zamanda bazı varlıkların sorgulanmak istemediğine dair propaganda mı? Neden bu büyük eleştiriden kaçınıyor?

Hükümet propagandası her zaman medya eleştirisinin ve eleştirisinin ötesinde değil mi?

… _source_source_sourc tarafından gönderildi
[comments]

Author

33 Comments

1. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Iğdır merkezden ben . Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 17-04-2021 01:03:21

3. Ankara dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , – 31

4. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 102

5. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 423

6. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 462

7. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 377

8. İstanbul dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun , ziya – 461

9. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

10. Muğla merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-05-2021 11:29:33

11. Uşak merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun 14-05-2021 02:36:37

12. Mardin dan kimler var. BLM Propagandası mı? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 499

13. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, sağolun

14. Sivas merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun 25-05-2021 22:30:09

15. Selam herkese paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Gümüşhane dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Selamlar siteniz vallaha mükemmel, sağolun , hatice – 437

17. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , gaye – 135

18. Elazığ merkezden ben emin. Selamlar sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 22-06-2021 19:04:29

19. Mardin dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 60

20. Şırnak merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2021 05:57:29

21. Denizli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, saolun 05-07-2021 09:04:38

22. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. BLM Propagandası mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 408

23. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, saolun 07-07-2021 08:08:07

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, şukuladım , elif yılmaz – 373

25. Malatya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden güzel, face de paylaştım 11-07-2021 22:49:01

26. Erzurum dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 93

27. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. BLM Propagandası mı? . merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 224

28. Erzurum dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Selamın aleyküm web siten valla güzel, facebookta paylaştım , – 108

29. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

30. Muğla dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ali – 385

31. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Merhabalar siten inanki mükemmel, saolun , banu – 2

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link