Kendime soruyorum – neden sansür BLM’de NY POST Hikayesi? Hikayenin kapatılmasından kimler faydalanır ve hikayenin yayından kim yararlanır?

Görünüşe göre Facebook veya iplerini elinde tutan daha büyük bir varlık, halkın BLM’nin ahlaki doğruluğu hakkında herhangi bir şüphesi olmadığı için daha iyi olacağına inanıyor, amacı, kurucusu.

Twitter sansürlü James O’Keefe, CNN’in propaganda eğilimini ifşa ettiği için.

BLM aynı zamanda bazı varlıkların sorgulanmak istemediğine dair propaganda mı? Neden bu büyük eleştiriden kaçınıyor?

Hükümet propagandası her zaman medya eleştirisinin ve eleştirisinin ötesinde değil mi?

… _source_source_sourc tarafından gönderildi
[comments]

Author

7 Comments

1. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Iğdır merkezden ben . Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 17-04-2021 01:03:21

3. Ankara dan kimler var. BLM Propagandası mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , – 31

4. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 102

5. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 423

6. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 462

7. Bu konu : ” BLM Propagandası mı? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 377

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link