Kategoriler
Genel

Blm protestoları bizi kurtarmak için tasarlandı

Bizi kötü bir duruma sokmak için neler olduğunu tam olarak anlatacağım. Ve bunun doğru olduğunu bileceksiniz, ancak itiraf etmek için bundan çok nefret edeceksiniz. ABD’deki toparlanma iyi gidiyordu. Çok iyi. İnsanlar kozun iyi bir iş çıkardığını bile söylemeye başlamıştı. Açıkçası, kozu devretmeyi umut eden demokratlar buna izin veremezler. Peki beyaz demokrat seçkinler ne yaptı? Siyah insanları her zaman yaptıkları gibi kendi avantajlarına bir keman gibi oynadılar. Blm protestoları / ayaklanmaları / önerilen tüm uygulamaların akıl almaz bir gösterişine sahipti, ama kimsenin bunu göstermesine izin verilmiyor. Tasarlanmış bir yanıt nedeniyle covid ile bu kötü pozisyondayız. Demokratlar bunun koz için iyi görünmesine izin veremediler. Polisin vahşeti sorun değil demiyorum. Ama bu uzun zamandır bir sorundu ve olmaya devam edecek. Gerçekte bir şeyleri doğru yönde hareket ettirirken kitle gruplarının toplanmasına ve protesto edilmesine gerek yoktu. Bu protestoların gerçekten başardığı tek şey bize kurtarma çabalarını mahvetmekti.

“Blm protestoları bizi kurtarmak için tasarlandı” için 4 yanıt

Iğdır merkezden ben doruk. Selam web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 30-07-2020 15:53:37

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler 01-08-2020 22:48:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir