BLM siyasi mi?

Ben siyahım ve buradayım çünkü buradaki fikirleri okumayı seviyorum. Ama şimdi gerçekleri arıyorum.

Yazıyı burada bulamıyorum ama başka bir siyah adamın blm’nin politik bir hareket olduğunu söylediğini hatırlıyorum.

Tabii ki destekliyorum ve Amerika’daki sorunu polis vahşeti ile tanıyorum. Ama her şeyden şüpheliyim, bu yüzden tartışmaya açığım.

Neden politik olduğunu söylüyorsunuz? Lütfen bildiğiniz her şeyi kaynakları ile paylaşın. Çünkü% 100 siyasi ise, nasıl ve neden olduğunu bilmek isterim. Bundan kimin yararlandığını bilmek istiyorum. Ve elbette bunu arkadaşlarımla ve ailemle paylaşırdım.

Politik olsa bile. Açıklama bana politik görünmüyor. Veya mesaj siyah bir Amerikalının bakış açısından politik görünmüyor. Siz deneyimlememiş olsanız bile buradaki hepimizin adaletsizliğin farkında olduğuna inanmak isterim.

Bana vur. Hazırım.

Gönderen … mirkohokkel6
[comments]

“BLM siyasi mi?” üzerine 34 yorum

1. Burdur merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-09-2020 13:15:45

2. Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-09-2020 16:02:49

3. Manisa merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:19:49

4. Mardin merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:14

5. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 07-10-2020 21:22:35

6. Bilecik dan kimler var. BLM siyasi mi? . Selam siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 256

7. Çorum dan kimler var. BLM siyasi mi? . Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 105

8. Samsun merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 29-10-2020 11:54:53

9. Karaman dan kimler var. BLM siyasi mi? . Selam herkese web siten yeminle iyi, face de paylaştım , hatice – 436

10. Bu konu : ” BLM siyasi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 19

11. Sinop merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-11-2020 13:01:50

12. Adana merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-11-2020 14:05:56

13. Çanakkale dan kimler var. BLM siyasi mi? . selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, tebrikler , elif yılmaz – 482

14. Çankırı merkezden ben Emine. Selam herkese web siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 30-12-2020 22:56:04

15. Bartın dan kimler var. BLM siyasi mi? . Merhabalar web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 368

16. Gaziantep dan kimler var. BLM siyasi mi? . Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , banu – 395

17. Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 29-01-2021 11:09:57

18. Kars dan kimler var. BLM siyasi mi? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , ziya – 170

19. Bu konu : ” BLM siyasi mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 239

20. Bu konu : ” BLM siyasi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link