BLM siyasi mi?

Ben siyahım ve buradayım çünkü buradaki fikirleri okumayı seviyorum. Ama şimdi gerçekleri arıyorum.

Yazıyı burada bulamıyorum ama başka bir siyah adamın blm’nin politik bir hareket olduğunu söylediğini hatırlıyorum.

Tabii ki destekliyorum ve Amerika’daki sorunu polis vahşeti ile tanıyorum. Ama her şeyden şüpheliyim, bu yüzden tartışmaya açığım.

Neden politik olduğunu söylüyorsunuz? Lütfen bildiğiniz her şeyi kaynakları ile paylaşın. Çünkü% 100 siyasi ise, nasıl ve neden olduğunu bilmek isterim. Bundan kimin yararlandığını bilmek istiyorum. Ve elbette bunu arkadaşlarımla ve ailemle paylaşırdım.

Politik olsa bile. Açıklama bana politik görünmüyor. Veya mesaj siyah bir Amerikalının bakış açısından politik görünmüyor. Siz deneyimlememiş olsanız bile buradaki hepimizin adaletsizliğin farkında olduğuna inanmak isterim.

Bana vur. Hazırım.

Gönderen … mirkohokkel6
[comments]

“BLM siyasi mi?” üzerine 8 yorum

1. Burdur merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-09-2020 13:15:45

2. Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-09-2020 16:02:49

3. Manisa merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:19:49

4. Mardin merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:14

5. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 07-10-2020 21:22:35

Yorum yapın