Kategoriler
Genel

BLM ve ALM barış yapıyor

İlişkilerin yaptığı gibi çatışmaların çözülmesi gerektiğine inanıyorum. Haklı olsam bile, üzgünüm diyorum, yanlış yaptığım bir şey için. Arkadaşım barış yapma çabamı görüyor, kendi hatalarını görmek için de çaba harcıyor.

Beyaz bir insanın haksız ölümüne farkındalık getiren BLM protestocularını görmek ne kadar mutlu olurdu. İnsanları bir araya getirebilecek olan budur. Ve ALM tarafı sadece beyazların ölümlerine odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda siyahların yanı sıra adı da söylüyor.

Ancak, hareketler çözüm üretmek değil, çatışma yaratmak için ödenirse bunu görmeyiz. Onları görmezden geliyorum, her iki tarafa da farkındalık getireceğim ve günlük hayatımda iki gömlek giyeceğim.

“BLM ve ALM barış yapıyor” için 10 yanıt

Amasya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım 16-07-2020 18:42:55

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 29-07-2020 09:12:12

Rize merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-08-2020 20:27:16

Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 20:50:30

Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 08-08-2020 17:11:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir