BLM ve Antifa Yok, Fikirler Var. Suç Ayrıcalığına dayalı oy alma ve Kimlik siyasetini uç noktalara taşıma Komplo.

Neden kimse bu grupların var olmadığını söylesin ki, cevap basittir, Kasıtlı Cehalet ve Kendini Aldatma, insanları böyle düşündüren şeydir.

Demokratlar temelde Amerikan tarihinin en büyük soygunu ile uğraşıyorlar ve bazı gruplara istedikleri her şeyi yapabilmeleri karşılığında kendilerine oy vermelerini söyleyerek, kendilerine karşı çıkan ve ideolojilerinin durdurulmasını isteyen herkes için suç sayılacağı ek faydalar var. onları. Bu, otoriterliğin gerçek yüzüdür.

Kendi aleyhine, kendilerini olumsuz etkileyecek istenmeyen kararlar almak zorunda kalmamak için kişisel eylemlerinden haberdar olmaktan kaçınmak için bu algıyı kötü niyetle tutarlar.

Eylemleri ve davranışları, Açık Olanları Görmezden Gelmelidir. Kasıtlı cehalet, bireyler bir bilinç düzeyinde inançlarının yanlış ve yanlış olduğunu anladıklarında ortaya çıkar.

Komplo, tüm ideolojileri parçalandığında sona erer ve artık Amerika’nın dünyadaki en ırkçı ülke olduğunu iddia edemezler. Onlara göre Amerika’daki herkes ırkçı olarak adlandırılmalı ve gündemlerinin başarılı olması için bu şekilde muamele görmelidir. Beyaz toplulukların ırkçılık ve ırksal nefret için zemin hazırladığını ve ortadan kaldırılması gerektiğini söylemeyi ve inandırmayı seviyorlar, ancak diğer yandan Siyah Topluluklar oldukları gibi mükemmel durumda ve monoton siyah kaldıkları sürece gelişmeye devam edecekler. . Buna bilişsel uyumsuzluk denir ve bu tür durumların en iyi tasvirlerinden biridir.

Gerçek şu ki, Siyahlara Beyaz Halkla aynı muamele edilirse çökeceğini biliyorlar. Dışarıda kimse Siyah çocuklara Doğuştan Irkçı olduklarını öğretmiyor çünkü bu gerçekleşirse Irkçı olarak kabul edilirdi ama yine de Amerika’daki her okul bu aynı Düşünceleri Öğretiyor ama bunun yerine Beyazlar için. Bu Akademik kurumlarda Beyazlardan nefret etmeye cesaretlendirmeniz ve geleceğiniz buna bağlıdır. Bu nedenle Siyah Topluluklar modern zamanlara ayak uydurmalı ve başka bir şekilde entegre olmalılar, kendileri ırkçılık ve ırkçı Nefret için Breading Grounds olacaklar, ancak anlıyorum, BLM gibi radikal Gruplar için radikal gündemleri için daha politik olarak uygun terörizm, böylece Demokratlar iktidarda rahatça kalabilirler.

“BLM ve Antifa Yok, Fikirler Var. Suç Ayrıcalığına dayalı oy alma ve Kimlik siyasetini uç noktalara taşıma Komplo.” üzerine 40 yorum

1. Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 30-09-2020 12:28:07

2. Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 12:33:29

3. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 30-09-2020 18:10:59

4. Konya merkezden ben doruk. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 04:13:57

5. Diyarbakır merkezden ben Emine. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım 01-10-2020 04:15:42

6. Bursa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 04:16:54

7. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-10-2020 04:18:37

8. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 04:18:48

9. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 04:19:14

10. Karaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-10-2020 04:19:56

11. Konya merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım 01-10-2020 04:24:24

12. Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 01-10-2020 04:26:12

13. Yalova merkezden ben Emine. Selam web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-10-2020 04:28:33

14. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 04:29:38

15. Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, sağolun 01-10-2020 04:32:33

16. Gaziantep merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-10-2020 04:43:00

17. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 04:49:55

18. Bu konu : ” BLM ve Antifa Yok, Fikirler Var. Suç Ayrıcalığına dayalı oy alma ve Kimlik siyasetini uç noktalara taşıma Komplo. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 89

19. Malatya dan kimler var. BLM ve Antifa Yok, Fikirler Var. Suç Ayrıcalığına dayalı oy alma ve Kimlik siyasetini uç noktalara taşıma Komplo. . Selam paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 171

Yorum yapın