Kategoriler
Genel

BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı

*tepki

Amerika bu virüs tarafından sakatlandı. Liderlik eksikliğiniz ve virüsün yayılmasına yanıt vermeniz, ülkenizi Dünya’daki en kötü darbe yapar. Diğer birinci dünya ülkeleri yüzlerce kişinin ölümünü doldururken, yüz binlerce insanla birlikte parkın dışına çıkmayı başardınız.

İspanyol vatandaşları Netflix’i izlerken Texans barlarda aydınlanıyor.

Avustralyalılar tuvalet kağıdı arzı bulmaya çalışırken, Seattle sakinleri polissiz bir bölgede protesto gösterisi düzenliyor.

ABD’nin içinde bulunduğu bir devletin ne kadar kötü olduğuna dair tek dikkat dağıtıcı şey, bir Yarış Savaşı yapmak ve kitlelerin unutmasını ummaktır. BLM, tüm zamanların en büyük dikkat dağıtıcısı olmak için silahlandırıldı.

Tanrı hepinize yardım eder.

“BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı” için 10 yanıt

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım 28-06-2020 04:09:00

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun 28-06-2020 08:37:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir