*tepki

Amerika bu virüs tarafından sakatlandı. Liderlik eksikliğiniz ve virüsün yayılmasına yanıt vermeniz, ülkenizi Dünya’daki en kötü darbe yapar. Diğer birinci dünya ülkeleri yüzlerce kişinin ölümünü doldururken, yüz binlerce insanla birlikte parkın dışına çıkmayı başardınız.

İspanyol vatandaşları Netflix’i izlerken Texans barlarda aydınlanıyor.

Avustralyalılar tuvalet kağıdı arzı bulmaya çalışırken, Seattle sakinleri polissiz bir bölgede protesto gösterisi düzenliyor.

ABD’nin içinde bulunduğu bir devletin ne kadar kötü olduğuna dair tek dikkat dağıtıcı şey, bir Yarış Savaşı yapmak ve kitlelerin unutmasını ummaktır. BLM, tüm zamanların en büyük dikkat dağıtıcısı olmak için silahlandırıldı.

Tanrı hepinize yardım eder.

Author

69 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

3. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım 28-06-2020 04:09:00

4. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun 28-06-2020 08:37:16

5. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun

6. Kilis merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 28-06-2020 13:56:13

7. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

9. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Merhaba bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2020 18:02:51

12. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 05:28:25

13. Kütahya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-07-2020 10:32:17

14. Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten inanki hayran edici, tebrikler

16. Bolu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 06:29:48

17. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2020 22:20:10

18. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler

19. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, sağolun

20. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım

22. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-09-2020 15:01:57

23. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım 05-09-2020 04:34:48

24. Yozgat merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 16:09:51

25. Merhabalar siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

26. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

27. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

28. Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

29. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 12-10-2020 23:55:27

30. Şanlıurfa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 26-10-2020 22:01:32

31. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 416

32. İzmir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 23:54:47

33. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 495

34. Zonguldak dan kimler var. BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı . Selam paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 70

35. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun 29-11-2020 17:55:00

36. Kilis dan kimler var. BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, sağolun , – 131

37. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 09-12-2020 12:20:21

38. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

39. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz vallaha billaha güzel, saolun 21-12-2020 12:58:06

40. Ordu merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-12-2020 13:30:04

41. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selam paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 25-12-2020 00:20:12

42. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

43. Iğdır dan kimler var. BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı . Selamın aleyküm sayfan valla güzel, teşekkürler , Emine – 499

44. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Mrb web siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 464

45. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

46. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

47. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , banu – 320

48. Selam sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

49. Merhaba sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

50. Isparta merkezden ben ali. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 10-02-2021 08:15:02

51. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

52. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 479

54. Merhaba web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

55. selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

56. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 194

57. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 253

58. Giresun dan kimler var. BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı . Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 394

59. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 278

60. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 480

61. Konya merkezden ben memo. Mrb sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-04-2021 20:41:11

62. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 341

63. Bu konu : ” BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, şukuladım , ahmet – 340

64. Ardahan merkezden ben ali. Slm paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 05:14:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link