Kategoriler
Genel

BLM ve XKEYSCORE (Edward Snowden Komplo)

Edward Snowden’ın kim olduğunu bilmiyorsanız, dünyanın dört bir yanındaki herkes hakkında 7/24 veri toplamak için bilmeden kullanılan bir program oluşturan çeşitli ajanslar aracılığıyla hükümetin yüklenicisidir. Cep telefonu kameranızdan canlı görüntülemeler, e-postalar, telefon görüşmeleri, özel mesajlar, Snapchat vb.

Onun ve ABD’nin bu anayasal ihlali hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. https://edwardsnowden.com/

Bu bilgilerle ilgili düşüncelerim, hükümetin, anahtar kelimeleri aramak ve kişisel bilgilerinizi hızlı aramak için hükümetin kullandığı veri tabanı olan XKEYSCORE’u kullanıyor olması. Örneğin, “Hükümeti Öldür” yazıyorlar ve içinde bu anahtar kelimelerle yazdığınız her şey, size karşı nerede ve ne zaman olursa olsun kullanacaklar. Bu daha sonra bir CIA testi sırasında oluşturduğu ve ihtiyaç duyduğunuzda size karşı kullanılacak tüm bilgilerinizi yedekleyen programı ile bağlantılı olarak kullanıldı.

O zamandan beri program kapatıldı ve yeniden düzenlendi ve şimdi her zamankinden daha kötü. Benim sorum şu: Hükümet bu sözcüğü geniş veri ve izleme sistemini kullanarak bu insanları işaret ediyor ve hayatlarını sona erdiriyor mu? Breonna Taylor gibi. Evinde uyuyan bir kız fırtınalı ve öldürüldü. Hareket halinde değildi, telefonunda ya da herhangi bir aktivite yapmıyordu. Ancak hükümet, çevresini evde görmek, konumlarını takip etmek ve emirleri yerine getirmek için belirli bir zamanı işaretlemek için web kameralarına veya telefonlarına dokunabilir.

Evet, polisin bu cinayetlerinin çoğu çatışma durumlarında meydana geliyor, ancak bunların bir kısmı da akıl yürütme için kutunun biraz dışında. Ve neden başkaları, her gün biz siviller üzerinde yaptıkları yasadışı aramanın bu emirlerine göre hareket etmelerinin yanı sıra.

Eminim bu korelasyona dalmak için daha çok şey var, ancak şu an itibariyle, halkını casusluk yapan hükümet, tıpkı BLM hareketini gömmeye çalıştıkları gibi haberler tarafından gömüldü …

Karar vermene izin vereceğim.

“BLM ve XKEYSCORE (Edward Snowden Komplo)” için 13 yanıt

Ağrı merkezden ben Aylin. Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-07-2020 21:54:59

İzmir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 12-07-2020 21:59:15

Adana merkezden ben gaye. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 13-07-2020 13:18:51

Malatya merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-07-2020 22:34:03

Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 31-07-2020 23:48:18

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın harbiden güzel, sağolun 03-08-2020 17:07:55

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-08-2020 22:37:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir