(BLM) Yanıtlanmamış Sorular

Gölgeli bir şey BLM’nin arkasına saklanıyor. George Floyd’un boynunda diz çökmüş polisin yoğun ve kalabalık bir caddede gün ışığında çekildiğini açıkça bildiği zaman nasıl garip davranmadı? İş arkadaşlarından hiçbiri müdahale etmedi. Kariyerini mahvetmek üzereyken tamamen farkındalardı. Yine de kameralara sanki bunu yapmak için para verilmiş gibi baktılar. Kim bilir? Belki de sadece ırkçıydılar. Ancak tüm bunlar seçimden hemen önce yapılır, çünkü yüz milyonlarca fon BLM’ye bağışlanır. İşin tuhafı, tüm bu nakitlerin faydalanıcısına ActBlue denir: öncelikle siyah topluma değil BEYAZ sol başkan adaylarına fon sağlayan bir kuruluş. Dahası, BLM hala tüm bağışların nereye gittiğini kamuoyuna bildirmek için kayıt yayınlamamıştır. BLM bağışçıları bile, BLM’nin bu konuda işbirliği yapma konusundaki isteksizliğinden rahatsız olurlar.

Başka bir notta, çoğu polis vahşeti, Floyd’un öldürüldüğü Minnesota da dahil olmak üzere sol devletlerde patlak verdi. Dahası, BLM liderleri kendi ilan ettikleri Marksistlerdir. Biraz araştırma yaptıktan sonra, Marksist ideolojinin hükümetin şiddetli bir devrilmesi olmadan gerçek komünizmin kurulamayacağını doğruladığını göreceksiniz. Bu arada, George Floyd’un öldürülmesi sayısız şiddetli isyan ve protestolara yol açtı. Bu ayaklanmalar ve protestolar sırasında, birkaç ay boyunca, tüm 2019’da polisin öldürdüğünden daha fazla siyah hayat öldürüldü. Yine de unutuldu; isimlerinde hiçbir protesto yapılmaz.

Tüm bunları nasıl anlıyorsunuz? Bir şeyin üzerinde miyim yoksa tamamen kapalı mıyım? Herhangi bir cevap büyük mutluluk duyacağız.

Gönderen … SgtJohnson13
[comments]

“(BLM) Yanıtlanmamış Sorular” üzerine 24 yorum

1. Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun 06-08-2020 18:50:08

2. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 24-08-2020 11:34:04

3. Kastamonu merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-09-2020 14:54:27

4. Mersin merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 15-09-2020 05:05:40

5. Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, tebrikler 17-09-2020 06:04:35

6. İstanbul merkezden ben banu. Selam herkese siten cidden çok güzel, sağolun 02-10-2020 10:27:42

7. Iğdır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 09-10-2020 18:13:52

8. Burdur dan kimler var. (BLM) Yanıtlanmamış Sorular . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 430

Yorum yapın