Yelek fiyatları 100$’ı aşıyor. Zırh plakaları için ve zırhlı yelek için 500$. Tüm senaryolar için daha uygun olan ACU kamuflajını (dijital) almak daha iyi olmaz. Merak ediyorum, acaba tüm bu insanlar silah delisi miyiz, hatta bazı silahlarının bir çeşit kamuflajı olmalı.

ACU’da bir yeleğim olsaydı, siyah olana ihtiyacım olmazdı. Elbette bu varsayım, ekipmanınızın BLM kuruluşundan önce alıcı olduğunu varsayar. Belki bir kuruluş onları finansal olarak finanse etti veya sadece hareketin estetiğine bağlı kalıyorlar

https://youtu.be/W0Xl4nglXPM

39 Comments

1. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . Selam paylaşımın vallaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 132

2. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , banu – 89

3. Trabzon merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, face de paylaştım 31-05-2021 08:56:00

4. Aksaray merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 04-06-2021 18:22:02

5. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

6. Şanlıurfa dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, sağolun , ali – 278

7. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 337

10. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 227

11. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 187

13. Ordu dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 319

14. Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, sağolun

16. Manisa dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . Slm web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 332

17. Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Bartın merkezden ben emin. Mrb siteniz inanki güzel, face de paylaştım 23-07-2021 22:14:33

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 371

20. selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Kütahya merkezden ben banu. Selam paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım 31-07-2021 00:51:19

22. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha hayran edici, sağolun , banu – 211

23. Niğde merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 01-08-2021 16:57:25

24. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 188

25. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun 05-08-2021 09:04:09

26. Ankara dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 309

27. Bitlis merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-08-2021 17:35:54

28. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 47

29. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler 25-08-2021 09:34:15

30. Çorum dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 51

31. Adıyaman merkezden ben ali. Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 28-08-2021 10:49:06

32. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-08-2021 15:18:26

33. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki hayran edici, saolun , gaye – 398

34. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 448

35. Yozgat dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 78

36. Bu konu : ” BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, saolun , mehmet – 378

37. Niğde dan kimler var. BLM’deki herkesin siyah yelek giymesi ilginç. Kamuflaj yok, sadece siyah. . Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, sağolun , – 197

Write A Comment