BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor.

Patrisse Khan Cullors (lol nominatif determinizm, onu siyah bir üstünlükçü olmaya mahkum etti) Ifa’yı uygular. https://en.m.wikipedia.org/wiki/If%C3%A1

İşte bir Ifa etnografisinden bir alıntı: https://quod.lib.umich.edu/p/passages/4761530.0001.007/–ifa-and-me-a-divination-of-ethnography?rgn=main;view=fulltext

– “Açıkçası, [members] bunu karşılayabilmek için biraz başarılı olması gerekiyor. Bu özgür bir din değil. Bu, kendi kendini sınırlayan bir faktör. “

– “İki tür fedakarlık vardır. Daha büyük olanlara ebbo ve genellikle kanı gerektirir, bir hayvanı kurban etmek orisha. [3] Büyük sorunlar büyük fedakarlıklar gerektirir. “

–Babalawo Philip Neimark’ın, müşterileri için kehanetlerde bulunduğu ofis, Chicago’nun zengin Gold Coast bölgesindeki Ontario Caddesi’nde bulunuyor. Çağdaş Sanat Müzesi, caddenin tam karşısında … Neimark’ın müşterileri, adresi kadar farklı ve seçkin … ‘Phil’in müşteri listesini görmelisiniz. Büyük işletme sahipleri, Ticaret Kurulu üyeleri ve Belediye Binasından politikacılar var. Bazıları şehirdeki o kadar büyük güç simsarları ki isimleri bile anılamıyor. ‘”

–Asiento veya “Orishayı Taçlandırmak”, bir kişinin koruyucu ruhuyla yakın, kişisel kimliğe ulaştığı gelişmiş bir inisiyasyondur.

“Şimdi çok pahalı. Tek başına hayvanlar bin dolara mal olabilir … her orisha farklı hayvanlar ve meyveler, farklı kıyafetler, farklı danslar ister. Sanırım yirmi beş yüz ila beş bin dolar arasında herhangi bir yerde.”

Resmi sitelerinden: https://www.ifaglobalsite.com/single-post/2018/12/11/What-Is-The-Importance-Of-Ebo

S: Ebo eje nedir?

C: Ebo eje Kan fedakarlığıdır, kan tüm canlıların yaşam gücüdür.

Soru: Orisa neden hayvan kanını istiyor?

C: Orisa, sadece hayvanın kanına değil, aynı zamanda hayvanın kıçının bir parçası olan bedenin hayati organlarına da karışıyor. Hayvanın etine katılıyorlar. Et, maddedir.

S: Neden ebo’m için para ödemem veya bağış yapmam gerekiyor?

C: Ebo’nuz için ödeme yapmak ebo’nun (fedakarlığın) bir parçasıdır. Ebo için ödeme yapmanın fiziksel yanı kadar manevi bir yanı da var. Bunu anlamalıyız para bir enerjidir, bir Orisa’dır (Aje). Bir ebo için belirlenen para miktarı Ifa veya IFA Priest tarafından onaylanır.

Bu cesurca parça Landian olarak beni etkiledi, ki bu da Marksçı demek istiyorum. Bu … inanç sistemlerinin ilginç bir birleşimidir! (Sermaye rly enerji doe OLUR.) O son belgede, eğer Babalawo öyle diyorsa, kurban töreninizi hemen gerçekleştirmenin ne kadar acil olduğu hakkında ilginç bir bölüm de var. “Herhangi bir talihsizlik olasılığını azaltmak için Ebo’nun mümkün olan en kısa sürede yapılması gerektiğini tavsiye ediyoruz.” Geciktirirseniz, “Başladığınız ilk problemden daha güçlü başka bir problemin ortaya çıkma şansına sahip olursunuz. Özellikle odu ortaya çıktığında ebo sürecinizi ertelemeniz tavsiye edilmez. IFA’nın rehberliğini ve bilgeliğini takip etmelisiniz. Konsültasyonu yapan IFA Rahibi. Bir IFA Kehaneti yaptıktan sonra, her zaman ebo yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. “

Yukarıdaki pasajdaki korku çığırtkanlığını dinleyin ve fedakarlığın sadece acil değil, aynı zamanda pahalı ve çoğu zaman kanlı olduğunu unutmayın. Bütün bu din, rahip yöneticilerini zenginleştirmek ve güçlendirmek amacıyla gasp, hile ve masum insanlardan kan ve para çıkarılmasına dayanmaktadır.

BLM ile paralellikler çizecektim ama gerek yok – aynı din.

Düzenleme: bulduğum normie bağlantısı: https://theconversation.com/amp/far-from-being-anti-religion-faith-and-spirituality-run-deep-in-black-lives-matter-145610?fbclid=IwAR36__KswpwwinVFfXQi10Uu83oMHcEHn5yn9_jWtwsWy90

“Kurucu ortak Patrisse Cullors gibi BLM liderleri, ruhani liderliği birleştirmeye derinden bağlılar. Cullors bir Yehova’nın Şahidi olarak büyüdü ve daha sonra bir Batı Afrika Yoruba dini olan Ifà’da atandı.”

“BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor.” üzerine 7 yorum

1. Kırklareli merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:23:40

2. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:28

3. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , Emine – 59

Yorum yapın