Patrisse Khan Cullors (lol nominatif determinizm, onu siyah bir üstünlükçü olmaya mahkum etti) Ifa’yı uygular. https://en.m.wikipedia.org/wiki/If%C3%A1

İşte bir Ifa etnografisinden bir alıntı: https://quod.lib.umich.edu/p/passages/4761530.0001.007/–ifa-and-me-a-divination-of-ethnography?rgn=main;view=fulltext

– “Açıkçası, [members] bunu karşılayabilmek için biraz başarılı olması gerekiyor. Bu özgür bir din değil. Bu, kendi kendini sınırlayan bir faktör. “

– “İki tür fedakarlık vardır. Daha büyük olanlara ebbo ve genellikle kanı gerektirir, bir hayvanı kurban etmek orisha. [3] Büyük sorunlar büyük fedakarlıklar gerektirir. “

–Babalawo Philip Neimark’ın, müşterileri için kehanetlerde bulunduğu ofis, Chicago’nun zengin Gold Coast bölgesindeki Ontario Caddesi’nde bulunuyor. Çağdaş Sanat Müzesi, caddenin tam karşısında … Neimark’ın müşterileri, adresi kadar farklı ve seçkin … ‘Phil’in müşteri listesini görmelisiniz. Büyük işletme sahipleri, Ticaret Kurulu üyeleri ve Belediye Binasından politikacılar var. Bazıları şehirdeki o kadar büyük güç simsarları ki isimleri bile anılamıyor. ‘”

–Asiento veya “Orishayı Taçlandırmak”, bir kişinin koruyucu ruhuyla yakın, kişisel kimliğe ulaştığı gelişmiş bir inisiyasyondur.

“Şimdi çok pahalı. Tek başına hayvanlar bin dolara mal olabilir … her orisha farklı hayvanlar ve meyveler, farklı kıyafetler, farklı danslar ister. Sanırım yirmi beş yüz ila beş bin dolar arasında herhangi bir yerde.”

Resmi sitelerinden: https://www.ifaglobalsite.com/single-post/2018/12/11/What-Is-The-Importance-Of-Ebo

S: Ebo eje nedir?

C: Ebo eje Kan fedakarlığıdır, kan tüm canlıların yaşam gücüdür.

Soru: Orisa neden hayvan kanını istiyor?

C: Orisa, sadece hayvanın kanına değil, aynı zamanda hayvanın kıçının bir parçası olan bedenin hayati organlarına da karışıyor. Hayvanın etine katılıyorlar. Et, maddedir.

S: Neden ebo’m için para ödemem veya bağış yapmam gerekiyor?

C: Ebo’nuz için ödeme yapmak ebo’nun (fedakarlığın) bir parçasıdır. Ebo için ödeme yapmanın fiziksel yanı kadar manevi bir yanı da var. Bunu anlamalıyız para bir enerjidir, bir Orisa’dır (Aje). Bir ebo için belirlenen para miktarı Ifa veya IFA Priest tarafından onaylanır.

Bu cesurca parça Landian olarak beni etkiledi, ki bu da Marksçı demek istiyorum. Bu … inanç sistemlerinin ilginç bir birleşimidir! (Sermaye rly enerji doe OLUR.) O son belgede, eğer Babalawo öyle diyorsa, kurban töreninizi hemen gerçekleştirmenin ne kadar acil olduğu hakkında ilginç bir bölüm de var. “Herhangi bir talihsizlik olasılığını azaltmak için Ebo’nun mümkün olan en kısa sürede yapılması gerektiğini tavsiye ediyoruz.” Geciktirirseniz, “Başladığınız ilk problemden daha güçlü başka bir problemin ortaya çıkma şansına sahip olursunuz. Özellikle odu ortaya çıktığında ebo sürecinizi ertelemeniz tavsiye edilmez. IFA’nın rehberliğini ve bilgeliğini takip etmelisiniz. Konsültasyonu yapan IFA Rahibi. Bir IFA Kehaneti yaptıktan sonra, her zaman ebo yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. “

Yukarıdaki pasajdaki korku çığırtkanlığını dinleyin ve fedakarlığın sadece acil değil, aynı zamanda pahalı ve çoğu zaman kanlı olduğunu unutmayın. Bütün bu din, rahip yöneticilerini zenginleştirmek ve güçlendirmek amacıyla gasp, hile ve masum insanlardan kan ve para çıkarılmasına dayanmaktadır.

BLM ile paralellikler çizecektim ama gerek yok – aynı din.

Düzenleme: bulduğum normie bağlantısı: https://theconversation.com/amp/far-from-being-anti-religion-faith-and-spirituality-run-deep-in-black-lives-matter-145610?fbclid=IwAR36__KswpwwinVFfXQi10Uu83oMHcEHn5yn9_jWtwsWy90

“Kurucu ortak Patrisse Cullors gibi BLM liderleri, ruhani liderliği birleştirmeye derinden bağlılar. Cullors bir Yehova’nın Şahidi olarak büyüdü ve daha sonra bir Batı Afrika Yoruba dini olan Ifà’da atandı.”

Author

57 Comments

1. Kayseri merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, saolun 15-09-2020 13:46:05

2. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 21-09-2020 11:56:44

4. Kırklareli merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:23:40

5. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:28

6. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , Emine – 59

8. Tunceli dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 474

9. Sinop merkezden ben hatice. Selam web siten inan ki hayran bıraktı, sağolun 28-10-2020 03:20:27

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 140

11. Gürbüz Reply

Slm sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Van merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-11-2020 18:58:53

13. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 463

14. Şanlıurfa dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . Selamlar paylaşımın vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 300

15. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 272

16. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Mrb web siten valla hayran edici, sağolun , – 276

17. Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

18. Çorum merkezden ben emin. Slm sayfan cidden güzel, face de paylaştım 15-12-2020 22:44:40

19. Selam sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

20. Hatay merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 20:49:51

21. Şırnak dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, saolun , emin – 494

22. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 189

24. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 241

25. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-01-2021 02:05:38

26. Çorum merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 24-01-2021 05:00:02

27. Iğdır merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım 31-01-2021 11:16:28

28. Ordu merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, teraziye tıkladım 02-02-2021 21:27:29

29. Çankırı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-02-2021 10:38:10

30. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , ali – 393

31. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun 01-03-2021 22:24:33

32. Aksaray dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 347

33. Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun

34. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , Emine – 334

35. Edirne merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 08-04-2021 14:10:14

36. Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım 10-04-2021 16:12:05

37. Bayburt dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 146

38. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Giresun dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . selam arkadaşlar web sitesi inanki güzel, sağolun , Emine – 91

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 404

41. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 17:37:09

42. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

43. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 169

44. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 122

45. Kütahya dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 293

46. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

47. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Emine – 300

48. Edirne merkezden ben ali. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, tebrikler 08-07-2021 08:55:53

49. Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 16:33:32

50. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 367

51. Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

52. Antalya dan kimler var. BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. . Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 152

53. Bu konu : ” BLM’nin kurucusu, dolandırıcılık, korku tacizine, batıl inançlara ve kan kurban etmeyi talep eden düzenbaz bir tanrıya tapınmaya dayanan bir senkretik din uygular. Aynı zamanda Ifa da yapıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 325

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link