Kategoriler
Genel

BLM’nin lideri tam anlamıyla videoya bindi ve bunun komünist bir hareket olduğunu açıkça belirtti ve yine de bunu gündeme getirdiğimde beni aptal olarak nitelendiren insanlar var.

Ne tür bir kanıt veya kanıtla karşılaşırlarsa karşılaşsınlar, nereye gidebilecekleri konusunda programlanmış bir düzey olduğunu fark ettim, ne olursa olsun buna inanmayı reddedecekler.

Şiddeti teşvik etmiyorum. Şiddetten nefret ediyorum. Ama birisi bana bunun başka türlü nasıl sona erdiğini söyleyebilir mi? Bu ülkede akıl yürütmeyen ve akıl yürütmeyecek milyonlarca insan var.

Bir gün bizim için gelecekler. Derinlerde bunu biliyorsun.

“BLM’nin lideri tam anlamıyla videoya bindi ve bunun komünist bir hareket olduğunu açıkça belirtti ve yine de bunu gündeme getirdiğimde beni aptal olarak nitelendiren insanlar var.” için 8 yanıt

Adıyaman merkezden ben ali. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 22-06-2020 07:39:15

Diyarbakır merkezden ben doruk. Slm sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 19:24:21

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-07-2020 13:14:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir