Kategoriler
Genel

BLM’nin yalnızca bir tarafına izin veren sosyal medya

Örneğin Instagram’ı ele alalım. Bir hikaye oluştururken mevcut gif resimlerini kontrol edin. Blm arayın ya da defund orada 20 + görüntüleri polis hakkında yüklü cutey gif görüntüleri ırkçı kötü defund polis. Polisi kontrol et? Sadece standart emojiler ve atılan başka bir blm görüntüsü.

Başkalarıyla daha da ileri gider. Temelde bir tarafı teşvik etmek için tasarlandı köylüler isyan zamanı.

Heykelleri yıkmak artık tarihi de silmeye çalışıyor. Bütün distopya romanlarında aynı anda yaşıyorduk. Sadece yavaş bir tarama.

“BLM’nin yalnızca bir tarafına izin veren sosyal medya” için 9 yanıt

Edirne merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-06-2020 02:53:19

Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-06-2020 03:25:42

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 04:13:10

Manisa merkezden ben ali. Merhabalar web siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:15:07

Edirne merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun 02-07-2020 18:08:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir