Bloodhound Gang’den Eminem ve Jimmy Pop akraba

Eğer haklıysam, bunu kamuoyuna asla itiraf etmeyeceklerinden eminim çünkü Joe Rogan ve o gruptaki adam (sanırım Mars’a 30 saniye) da bunu gündeme getirmiyor, ama İkisinin eski resimlerine baktığınızda o kadar benzer görünüyorlar ki beni kardeş olduklarına ikna edebilirsiniz, ikisinin de inanılmaz lirizm yetenekleri ve son derece benzer, SON DERECE BENZER bir mizah anlayışı, aptalca ince ve aptal Jim hareketi Daha “saçma” tarzdaki videolarında neredeyse aynı (bu aynı zamanda sanat yönetmeninin seçimi de olabilir) ama davranış biçimleri aynı, tıpkı iki kardeşin veya yakın kuzenlerin davranışları gibi, bana Hodge’u hatırlatıyor ikizler ya da onun gibi bir şey, haklıysam muhtemelen asla bilemeyeceğim ama eğer öyleysem beni hiç şaşırtmaz

Gönderen … Roach20520
[comments]

“Bloodhound Gang’den Eminem ve Jimmy Pop akraba” üzerine 13 yorum

1. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 05-10-2020 18:26:02

2. Muğla merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-10-2020 02:22:34

3. Batman merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-10-2020 18:40:03

4. Antalya dan kimler var. Bloodhound Gang’den Eminem ve Jimmy Pop akraba . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 325

5. Bu konu : ” Bloodhound Gang’den Eminem ve Jimmy Pop akraba ” çok güzel. Slm web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , doruk – 236

6. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler 26-10-2020 09:38:57

Yorum yapın