Bloomberg, New York'ta, klişeleri arama konusundaki korkunç politikasıyla tanınıyor ve bu reklam, bunun neden olduğuna dair tüm arka planı bıraktı. Sadece silahları suçladı. Cinayet yasadışı ve hala oluyor. DNC'nin bir sonraki tartışmada yer alması için kuralları değiştirdiğinden bahsetmiyorum bile.

Author

125 Comments

1. Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, teşekkürler 03-02-2020 13:54:44

2. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-02-2020 13:54:49

4. Tunceli merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz inanki mükemmel, saolun 06-02-2020 17:30:14

5. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, teşekkürler

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

7. Kütahya merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-02-2020 02:02:16

8. Bayburt merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım valla iyi, tebrikler 13-02-2020 23:20:34

9. Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-02-2020 20:17:56

10. Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım

11. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-02-2020 20:06:32

12. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun

13. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım

14. Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-03-2020 11:12:06

15. Denizli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-03-2020 13:43:50

16. Kilis merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten harbiden güzel, teşekkürler 17-03-2020 23:35:08

17. Tekirdağ merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-03-2020 06:43:16

18. Artvin merkezden ben gaye. Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-03-2020 06:12:07

19. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım 25-03-2020 02:13:21

20. Ankara merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-03-2020 20:25:07

21. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

22. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın harbiden iyi, şukuladım

23. Bolu merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-04-2020 04:44:59

24. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 03-04-2020 05:15:58

25. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

26. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

27. selam arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

28. Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-04-2020 16:40:22

29. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

30. Selam siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

31. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz yeminle güzel, saolun 23-04-2020 02:49:53

32. Nevşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 28-04-2020 11:11:40

33. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-04-2020 11:17:19

34. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

35. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

36. Sakarya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 07-05-2020 07:38:41

37. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-05-2020 05:16:41

38. Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım

39. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

40. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:42:01

41. Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

42. Van merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, saolun 22-05-2020 15:50:55

43. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

44. Çankırı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2020 02:51:16

45. Bursa merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-06-2020 19:36:45

46. Merhaba sayfanız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

48. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki güzel, teşekkürler 04-07-2020 18:29:12

49. Rize merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 07-07-2020 09:13:53

50. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-07-2020 09:26:00

51. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun

52. Tunceli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 20:07:33

53. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

54. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, face de paylaştım 29-08-2020 07:28:32

55. selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, twitter da paylaştım

56. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

57. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-09-2020 15:22:37

58. Gürbüz Reply

Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

59. Merhabalar sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

60. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

61. Çorum merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:37:28

62. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

63. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 101

64. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 167

65. Adıyaman merkezden ben Emine. Merhaba web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-11-2020 18:57:06

66. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden iyi, face de paylaştım , gaye – 372

67. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-11-2020 01:55:12

68. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 70

69. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Selam paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 133

70. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, sağolun , gaye – 312

71. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 86

72. Mardin dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 320

73. Mersin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 06-12-2020 14:31:47

74. Gaziantep merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-12-2020 22:45:37

75. Ordu dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 19

76. Kırşehir dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 274

77. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 8

78. selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun

79. Şırnak dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 77

80. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 378

81. Kocaeli dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 250

82. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım , memo – 10

83. Artvin merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-01-2021 15:10:40

84. Selamlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

85. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 122

86. Eskişehir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, tebrikler 10-01-2021 19:56:10

87. Iğdır merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, tebrikler 13-01-2021 15:31:21

88. Osmaniye dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, saolun , memo – 135

89. Edirne merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-02-2021 02:40:52

90. Gürbüz Reply

Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

91. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler

92. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Selam web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 33

93. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 436

94. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 167

95. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 459

96. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 248

97. Yalova dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 59

98. Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler 01-03-2021 14:59:43

99. Ardahan dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 323

100. Elazığ dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Selamlar sayfa harbiden güzel, saolun , ziya – 138

101. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 442

102. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

103. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , mehmet – 115

104. Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım

105. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 378

106. Gümüşhane dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Selam sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 25

107. Düzce dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Slm paylaşım inan ki dikkat çekici, sağolun , ahmet – 411

108. Kayseri dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Slm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 476

109. Selamlar web siten inan ki güzel, face de paylaştım

110. Kocaeli merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-05-2021 04:21:21

111. Bu konu : ” Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 397

112. Hakkari dan kimler var. Bloomberg, siyah bir aileye sahip silah kısıtlamaları hakkında süper yaylı bir yuva satın alabiliyor ve vurulan çocuk rakip bir çeteydi. Bununla birlikte, 2. değişiklik yanlısı bir reklam NFL tarafından karıştırıldı. . Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 453

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link