Rapor düştü. Spoiler: Bu bir hava balonuydu ve “Tanımlanamayan Hava Olayı” olarak yeniden tanımlandı, böylece bataklık gazını veya hava durumunu suçlayabilirler.

Hükümetin Tek Dünya Hükümeti’ni yaratmak için sahte bir uzaylı istilası yapacağına inanmıyorum. Covid işe yaradığından beri buna ihtiyaçları olduğunu düşünmüyorum.

Lütfen beni eğitin.

…Gnome_Sane tarafından gönderildi
[comments]

Author

37 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz yeminle mükemmel, şukuladım

2. Manisa dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 458

3. Diyarbakır merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2021 23:04:43

4. Kastamonu merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 29-06-2021 23:06:32

5. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten çok güzel, tebrikler , hatice – 367

6. Bolu dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 322

7. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 30-06-2021 06:13:29

8. Karabük dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . Mrb siten gerçekten güzel, sağolun , memo – 149

9. Aydın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-07-2021 23:16:46

10. Kırıkkale merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler 04-07-2021 08:04:33

11. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Denizli dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 360

13. Giresun merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-07-2021 22:55:47

14. Bartın merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, sağolun 06-07-2021 10:28:22

15. Ağrı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 06-07-2021 10:45:15

16. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Bilecik merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 14:32:35

18. Selam bu web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

19. Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 146

21. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 133

22. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 440

23. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 1

24. Uşak merkezden ben . Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım 17-07-2021 23:30:30

25. Selam web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

26. selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler

27. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 315

28. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 447

29. Şırnak dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 284

30. Yozgat merkezden ben emin. Slm web siteniz inanılmaz iyi, sağolun 19-08-2021 08:55:09

31. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 240

32. Kırıkkale dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , mehmet – 24

33. Diyarbakır dan kimler var. Blue Beam Projesi çalışanları nerede? . Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , memo – 392

34. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 140

35. Hakkari merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler 06-09-2021 23:42:52

36. Bu konu : ” Blue Beam Projesi çalışanları nerede? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun , hatice – 257

37. Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment