Blue Beam Projesi + IRL = İncil Kehaneti

Mavi Kiriş Projesi tarafından tanıtıldı Serge Monast (Gazeteci) kalp krizinden ölen (1996), önceden herhangi bir kalp sorunu olmadan yaşayan.

(Project Blue Beam) amacı, yanlış bir saniye gelmek NASA ve BM tarafından oluşturulan tek bir hükümet altında tek dünya dinini yaratmak ve dünyanın tam kontrolünü elde etmek için dini tanrılar.

Aşama 1 – Yanlış anlaşılmanın gözlemlenmesine ve kabul edilmesine yol açan eski dini eserleri doğal olarak ortaya çıkarın. Nihai hedef, başlıca dini doktrinleri gözden düşürmektir. Dünya görüşünü yok edin.

Adım 2 – Gökyüzüne aynı anda 3 boyutlu hologramlar yansıtmak için dünyanın her yerinden Uydular alın. Üç boyutlu hologramların izdüşümü, tek bir sahte tanrı olarak birleştikleri sırada her bir dini zevkin büyük, yaşam-yaşam temsilleri.

Aşama 3 – Zihin Kontrolü + Sosyal Ağ Verileri. — Her bireyin zihnine, kendi tanrılarının doğrudan onlarla konuştuğunu yansıtmak için frekansları kullanın. Kişisel verilerle birleştirilen bu teknik, Yaygın Yapay Düşünce olarak bilinen en kişiselleştirilmiş ve ikna edici deneyime izin verecektir.

4. adım – Alien Invasion PLUS, BONUS Christian Rapture.

Her iki görsel de yukarıda bahsedilen teknoloji ile oluşturulabilir.

Aurthur C. Clarke’a girin — Çocukluğun Sonu – Romanı bir filme veya mini diziye uyarlamak için çeşitli girişimlerde bulunuldu ve farklı seviyelerde başarı elde edildi. Yönetmen Stanley Kubrick 1960’larda ilgilendiğini belirtti, ancak Clarke ile işbirliği yaptı 2001: Bir Uzay Macerasıwikipedia

Peki bu İncil kehaneti nasıl?

İsa, birçok kişinin kendi adına geleceğini ve hatta Matta kitabındaki Yeni Ahit’teki seçime hayret edecek işaretler ve harikalar gerçekleştireceğini söyledi.

Matthew 24: 3-14

3 İsa Zeytin Dağı’nda otururken havariler ona özel olarak geldiler. “Söyleyin” dediler, “bu ne zaman olacak ve sizin gelişinizin ve çağın sonunun işareti ne olacak?”

4 İsa cevap verdi: “Kimsenin seni aldatmamasına dikkat et. 5 Birçoğu benim adıma gelecek ve ‘Ben Mesih’im’ diyecek ve birçok kişiyi aldatacak. 6 Savaşları ve savaş söylentilerini duyacaksınız, ancak paniğe kapılmadığınızdan emin olun. Böyle şeyler olmalı ama son hala gelecek. 7 Ulus ulusa karşı, krallık krallığa karşı yükselecek. yer yer kıtlıklar ve depremler olacak. 8 Bütün bunlar doğum sancılarının başlangıcıdır.

9 “O zaman zulüm görüp ölüme gönderileceksiniz ve benim yüzümden tüm milletler tarafından nefret edileceksiniz. 10 O zaman birçok kişi imandan yüz çevirecek ve birbirlerine ihanet edecek ve nefret edecek. 11 ve birçok sahte peygamber ortaya çıkacak ve birçok insanı aldatacaktır. 12 Kötülüğün artması nedeniyle çoğunun sevgisi soğuyacak, 13 ama sonuna kadar sağlam duran kurtulacaktır. 14 Ve krallığın bu müjdesi, tüm uluslara bir tanıklık olarak tüm dünyada duyurulacak ve o zaman son gelecek.

Bunun bir kehanet olduğunu biliyoruz çünkü Tanrı varlığını yalnızca kehanet yoluyla kanıtlıyor.

Matthew 24: 1-2

24 İsa tapınağı terk etti ve öğrencileri dikkatini binalarına çekmek için yanına geldiğinde uzaklaşıyordu. 2 Tüm bunları görüyor musun? O sordu. “Doğrusu size söylüyorum, burada tek bir taş diğerinde kalmayacak; her biri aşağı atılacak. “

Matthew 24: 23-25

23 O sırada biri size ‘Bakın, Mesih burada!’ Derse. veya “İşte orada!” buna inanma. 24 Çünkü sahte mesihler ve sahte peygamberler ortaya çıkacak ve mümkünse seçilmişleri bile aldatmak için büyük işaretler ve harikalar sergileyecekler. 25 Gördün mü, sana önceden söyledim.

Bu, İsa Mesih’in kehaneti. İsa kimdi? O insan formunda Tanrı idi. Kral Harod’a Yahudilerin Kralı’nı göreceklerini söyleyen 3 bilge tarafından onun doğacağı tahmin edildi. Harod Yahudilerin kralıydı ve bir bebeği devralmamak için 2 yaşın altındaki bütün erkekleri katlettirdi. İsa büyüdü ve halkın beklediği Kral değildi ve bunun yerine siyasi saflarda yükseldi, sevgiyle ölümü yendi ve sonundan önce herkesi kurtarabilecek şey onun sevgisi, Tanrı’nın lütfudur. <--- Kehanetin arkasındaki amaç budur. O ve zarafetinin gerçek olduğunu kanıtlamak için.

Doğru yolda olduğumuza benziyor ve daha yeni başlıyoruz.
Bu dört saatimi aldı: / Siz ne düşünüyorsunuz?

“Blue Beam Projesi + IRL = İncil Kehaneti” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Blue Beam Projesi + IRL = İncil Kehaneti ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 432

2. Isparta dan kimler var. Blue Beam Projesi + IRL = İncil Kehaneti . Slm sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 302

3. Samsun dan kimler var. Blue Beam Projesi + IRL = İncil Kehaneti . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, saolun , ali – 467

4. Kastamonu dan kimler var. Blue Beam Projesi + IRL = İncil Kehaneti . Selam siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 422

5. Mersin dan kimler var. Blue Beam Projesi + IRL = İncil Kehaneti . Selamlar sayfan inan ki çok güzel, saolun , doruk – 139

6. Bilecik merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 11-02-2021 10:18:00

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link