Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış

Blue Beam veya bu türden bazı yanlış bayrak olayları benim için her zaman favori “dışarıda” teorisi olmuştur. Varlıklı insanların bir tür histeri başlatabileceğinden emin olsam da, bunu kale direğinin ötesine nasıl taşırdın? Makul uçuş ve uzay teknisyenlerini herhangi bir şeyi başaracak kadar uzun süre nasıl idare edersiniz? Mükemmel olmayan bir sicile rağmen, askeri ve hükümet sektöründe hava olaylarını gözlemlemek için sofistike donanıma sahip makul ve dürüst insanlar var, en azından onları bir süreliğine şaşırtmalıyız. Son isteri göz önüne alındığında, bunun o kadar zor olacağından pek emin değilim ve aslında fantastik teknoloji, ışık şovu ve hokus pokus olmadan, hepsi nispeten küçük bir bütçeyle gerçekleştirilebilir. Tek ihtiyacımız olan, ürkütücü yıldızlararası bir nesneye (Oumuamua gibi) sahip yakın bir fırça ve hayal gücümüzü yakalamak için derin uzayın derinliklerinden hemen sonra yeni bir virüs. Elbette, histerinin tohumunu ekmeye yetecek kadar uzun bir yaşam döngüsüyle, korkutucu bir şeyi kışkırtmak için bazı eski CDC bilim adamlarının bazı çalışmalarına ihtiyacımız olacak. Varlıklarını insanlığa ifşa eden duyarlı uzaylılar kadar heyecan verici değil, ama işi bitirebilir. Eminim bazılarınız bir süredir bu satırları düşünüyorsunuz, bu yüzden ona bir şeyler eklemekten ya da yıkmaktan çekinmeyin.

“Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış” üzerine 12 yorum

1. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2020 18:31:47

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 30-08-2020 03:49:15

Yorum yapın