Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış

Blue Beam veya bu türden bazı yanlış bayrak olayları benim için her zaman favori “dışarıda” teorisi olmuştur. Varlıklı insanların bir tür histeri başlatabileceğinden emin olsam da, bunu kale direğinin ötesine nasıl taşırdın? Makul uçuş ve uzay teknisyenlerini herhangi bir şeyi başaracak kadar uzun süre nasıl idare edersiniz? Mükemmel olmayan bir sicile rağmen, askeri ve hükümet sektöründe hava olaylarını gözlemlemek için sofistike donanıma sahip makul ve dürüst insanlar var, en azından onları bir süreliğine şaşırtmalıyız. Son isteri göz önüne alındığında, bunun o kadar zor olacağından pek emin değilim ve aslında fantastik teknoloji, ışık şovu ve hokus pokus olmadan, hepsi nispeten küçük bir bütçeyle gerçekleştirilebilir. Tek ihtiyacımız olan, ürkütücü yıldızlararası bir nesneye (Oumuamua gibi) sahip yakın bir fırça ve hayal gücümüzü yakalamak için derin uzayın derinliklerinden hemen sonra yeni bir virüs. Elbette, histerinin tohumunu ekmeye yetecek kadar uzun bir yaşam döngüsüyle, korkutucu bir şeyi kışkırtmak için bazı eski CDC bilim adamlarının bazı çalışmalarına ihtiyacımız olacak. Varlıklarını insanlığa ifşa eden duyarlı uzaylılar kadar heyecan verici değil, ama işi bitirebilir. Eminim bazılarınız bir süredir bu satırları düşünüyorsunuz, bu yüzden ona bir şeyler eklemekten ya da yıkmaktan çekinmeyin.

“Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış” üzerine 43 yorum

1. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2020 18:31:47

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 30-08-2020 03:49:15

3. Nevşehir dan kimler var. Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, teşekkürler , ziya – 213

4. Bu konu : ” Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 244

5. Bu konu : ” Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun , ali – 94

6. Kırıkkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-12-2020 12:07:11

7. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-12-2020 06:36:59

8. Kars merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 02:48:10

9. Amasya merkezden ben emin. Selam paylaşım vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:14:13

10. Bu konu : ” Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 473

11. Aydın dan kimler var. Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 333

12. Bu konu : ” Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış ” çok güzel. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 106

13. Kocaeli dan kimler var. Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış . Merhabalar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 192

14. Edirne merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-01-2021 04:02:30

15. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Çanakkale merkezden ben . Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 09-01-2021 00:26:59

17. Nevşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım 11-01-2021 22:06:03

18. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 14:10:39

19. Bayburt dan kimler var. Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış . Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 63

20. Van dan kimler var. Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış . Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 176

21. Bu konu : ” Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 424

22. Şanlıurfa dan kimler var. Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış . selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 137

23. Artvin merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-03-2021 11:58:56

24. Artvin dan kimler var. Blue Beam Projesine Farklı Bir Bakış . Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 188

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link