Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz?

Çoğunluğun bu bok hakkında çok ama çok tereddütlü olduğunu bilecek kadar insanla konuştum. Bilime güvenen insanlar bile. Orada endişeliler, açıkçası yıllarca test edilmemiş. Lütfen bununla savaşacak daha fazla insan olduğunu bilin, bu yüzden pes etmeyin.

Çok fazla insan halihazırda kötü yan etkiler yaşadığında ve daha fazla insan bunu reddettiğinde, bluebeam projesinin bir sonraki adımı olacağından eminim. İşte o zaman, bizi muhtemelen iyi uzaylılardan çaldıkları ufo teknolojisinden lazerle lazerlemeye karar verdiler.

Dünyanın yarısı aslında uzaylılar olduğunu düşünecek ve diğer yarısı bunun hükümet olduğunu bilecek. Ama aslında aşıya güvenmeyen aynı kişilerin bundan öylesine şok olacağını düşünüyorum ki tüm mantık ortadan kalkacak ve uzaylıların rastgele bir şekilde bizi toplu öldürmeye karar verdiklerini düşünerek korkacaklar. Umarım bu olmaz ama umarım lol ne olursa olsun silahlarını kullanırlar.

“Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz?” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım , gaye – 287

2. Denizli dan kimler var. Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? . Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , emin – 377

3. Bilecik dan kimler var. Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? . Slm siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , – 9

4. Bu konu : ” Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 452

5. Bu konu : ” Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 28

6. Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-01-2021 18:55:31

7. İstanbul dan kimler var. Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 27

8. Bu konu : ” Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki güzel, teşekkürler , ali – 408

9. Bu konu : ” Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 238

10. Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 23-01-2021 03:21:39

11. Bu konu : ” Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 375

12. Bu konu : ” Bluebeam projesinin, çoğu insanın bu aşıyı reddedeceğini anladıklarında uygulanacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, saolun , ziya – 422

13. İzmir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-02-2021 22:33:56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link