Blue’s Clues sarmal sembollerin anlamı?

Son zamanlarda burada Blue’s Clues & You seviyorum ve her sahnede bir tür sarmal olduğunu fark ettim. Spirallerin çoğu, pedofili sembolü olduğu söylenen mavi üçgen spirale rahatsız edici derecede yakın görünüyor.

Bu yüzden araştırmaya karar verdim, maalesef spiral sembolleri kapsayan tek bir makale veya video görmedim. Pedofil sembolizmini unutmak, orada gördüğünüz spiral sembolleri araştırmak, belki farklı bir anlam, örneğin ilahi bağlantı.

Bunun en kötü durum olduğunu düşünmüyorum, pedofil sembolizmi, çünkü çoğunlukla aynı spirali görüyor olurduk, ancak resimlerdeki salyangoz spiralleri gibi farklı spiral türleri var.

Fikrimi değiştir 😇

“Blue’s Clues sarmal sembollerin anlamı?” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Blue’s Clues sarmal sembollerin anlamı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler , emin – 51

2. Niğde merkezden ben memo. Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-12-2020 10:33:00

3. Bu konu : ” Blue’s Clues sarmal sembollerin anlamı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 400

4. Artvin merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz valla güzel, face de paylaştım 08-01-2021 00:15:06

5. Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 10-01-2021 10:09:45

6. Ordu dan kimler var. Blue’s Clues sarmal sembollerin anlamı? . Selam sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 212

7. Rize dan kimler var. Blue’s Clues sarmal sembollerin anlamı? . Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, saolun , emin – 231

8. Adana merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 21-01-2021 19:42:18

9. Amasya dan kimler var. Blue’s Clues sarmal sembollerin anlamı? . Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 330

10. Çorum merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-02-2021 11:08:47

11. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 25-02-2021 17:22:27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link