Kategoriler
Genel

BM Yeni Dünya Düzeni olarak adlandırılan bir BM grubu var

Kaçırmış olabilirsiniz ……

https://unnwo.org/

Happytalizm adı verilen yeni bir ekonomik sistemi teşvik eder

www.happytalism.com

Eski bir CIA ajanı olan Jayme Illien tarafından kuruldu. Ayrıca dijital para birimi ve şu anda AI dahil oldu.

Temel olarak CIA, NWO adı verilen uluslararası bir mutluluk bakanlığını iki katına çıkaran nakitsiz otomatik toplum yapan bir operatöre sahipti.

19 Mart, Kuzey Amerika’da haftanın ortasında kapandı, NWO sizden mutlu olmanızı istiyor. İnsanlar işini kaybetti, herkes tecrit ediyor. Ve BM NWO bu konuda mutlu olmanızı istiyor

www.prnewswire.com/news-releases/united-nations-nwo-unnwo-launches-covid-19-coronavirus-focused-international-day-of-happiness-2020-campaign-theme-happiness-for-all-together- 301026735.html

Bu noktada, NWO’nun kendilerinin bir hipster parodisi olarak bizi trolize edip etmediğini veya o kadar sert esnediğini, artık talep edilmesi gereken küreselci köleleştirilmiş bir insan nüfusunun gündemini saklamaktan rahatsız olmayacaklarını söyleyemem. bağımlı olmaktan ve tüm işlemleri takip etmekten ve otomatikleştirmekten mutluluk duyarız

“BM Yeni Dünya Düzeni olarak adlandırılan bir BM grubu var” için 23 yanıt

Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamlar siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2020 09:12:19

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-05-2020 14:20:05

Giresun merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 28-05-2020 14:18:55

Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 29-05-2020 09:52:23

Antalya merkezden ben doruk. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 05-06-2020 01:28:29

Batman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 12-06-2020 09:05:44

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 13-06-2020 13:56:40

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 21-06-2020 06:37:38

elif yılmaz için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir