Kategoriler
Genel

BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz.

Bugün sahip olduğumuz her kültürden bir tanesine karar verebilir, hatta yeni bir kültür yaratabilirler. İnsanların diğer insanlarla dil engelleri olmaması gerektiğini hissediyorum, bu da sonunda bizi doğduğunuz yere ve aldığınız eğitime göre ayıran bir şey.

“BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz.” için 16 yanıt

Gaziantep merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 07-05-2020 23:48:54

Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 08:37:10

Bartın merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-05-2020 22:32:34

Mardin merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 31-05-2020 16:19:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir