BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz.

Bugün sahip olduğumuz her kültürden bir tanesine karar verebilir, hatta yeni bir kültür yaratabilirler. İnsanların diğer insanlarla dil engelleri olmaması gerektiğini hissediyorum, bu da sonunda bizi doğduğunuz yere ve aldığınız eğitime göre ayıran bir şey.

“BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz.” üzerine 98 yorum

1. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 07-05-2020 23:48:54

2. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 08:37:10

3. Bartın merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-05-2020 22:32:34

4. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:56:29

5. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 21:56:32

6. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-06-2020 21:56:36

7. Rize merkezden ben elif yılmaz. Slm siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-06-2020 21:56:43

8. Ordu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 17-06-2020 21:56:46

9. Hatay merkezden ben Emine. Mrb siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-07-2020 21:34:47

10. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler 22-07-2020 08:30:09

11. Niğde merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 25-07-2020 04:34:47

12. Afyon merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 10:33:48

13. Giresun merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-08-2020 17:13:58

14. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 10-08-2020 02:05:22

15. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-09-2020 23:24:11

16. Bu konu : ” BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler , banu – 434

17. Bu konu : ” BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 270

18. Ağrı dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . Slm paylaşım inanılmaz güzel, sağolun , ahmet – 380

19. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-11-2020 03:32:19

20. Bilecik dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 54

21. Karaman dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 219

22. Karabük merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım 29-11-2020 09:28:22

23. Nevşehir dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . Mrb siteniz inan ki güzel, saolun , doruk – 454

24. Erzurum dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler , mehmet – 465

25. Çorum dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 188

26. Gümüşhane dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 39

27. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 30-12-2020 13:27:07

28. İstanbul merkezden ben emin. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-01-2021 14:27:45

29. Zonguldak dan kimler var. BM’deki ülkeler henüz tüm insanların dünya çapında öğrenmesi için tek bir dile karar vermediler mi? Dünyadaki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin daha büyük bir sorun olacağını düşünürdünüz. . Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , ali – 203

30. Artvin merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler 18-01-2021 22:37:47

31. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 13:53:45

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link