https://www.9news.com/article/news/investigations/what-happened-to-bobby-bizup-colorado-catholic-summer-camp/73-3df3dd44-eb90-4174-8b0a-865476e2a0fd

Bu sefer sizi doğrudan TLDR’ye aktaracağım. 1958 yazında, 10 yaşında bir sağır çocuk, Katolik Kilisesi tarafından yönetilen bir uyku kampında avlanmak için hedef alındı. Direndi ve yaralandı. Büyük bir arama kurtarma operasyonundan başarıyla kaçana ve bir yıl sonra 2500 fit yükseklikte ve özellikle aranan bir çalılık arazide yatana kadar öğrenemediğimiz bir gerçek. O sırada seri bir çocuk tecavüzcü rahip olarak tanımlanamayan birinin bulunduğu bir ekip tarafından bulundu.

Neill Hewitt ile tanışın. Görüşme 1: 05’te başlıyor.

İşte eski papazın yaptığı açıklamalardan bazıları. Bu Kedinin Çoğu Tam Saçmalık başlıklı kitabımı yazdığımda, bu kedi A sergisi olacak.

“Onu son gördüğümde acelesi vardı.” Söylemezsin. Bunun herhangi bir açıklamaya ihtiyacı yok, değil mi?

“Sinirliydi.” Doğru ifade numarası 2.

“Onu incitecek hiçbir şey yapmadım.” Teknik olarak da doğru, ancak bu ifadeyi “kişisel olarak” nitelemeniz gerekiyorsa, bilirsiniz.

“Onun için endişelendim. Çok fazla şeker yediğini düşündüm. Bu yüzden hayır dedim.” Her karısını dövenin size söyleyeceği gibi, eğer dinleseydi bunların hiçbiri olmazdı. Çünkü onu seviyor.

Bu noktada, istisna ettiği sapıklığı yaptıktan sonra onu öldürüp öldürmediklerine ya da bir ara verip vermediğine ve hikayenin şekerci dükkânında ve hatta kasabada olduğu kısmına mı karar veremiyorum. doğru. Her iki durumda da sağırdı ama bu onu aptal yapmadı. Savaştı, sonra koştu. Anlatacağını da söyledi. Böylece onu öldürdüler.

Komplo, onu öldüren değil. Bu rahiplerle bağlantılı birinin yaptığını söylemeye gerek yok. Neill Hewitt o kişinin kim olduğunu biliyor.

Komplo şudur: Arama ve Kurtarma onu yırtıp atarken cesedini nerede sakladılar?

En çirkin komplo şudur: Ellerinde birkaç rahip, bir Kutsal Alter ve ölü bir çocuk olduğu düşünüldüğünde, başka törenler var mıydı?

Kilisede cesedi sakladıkları yerde bir tür mahzen falan var mıydı? O zamanlar bir rahip açıkça şüphenin üstündeydi; doğru yere bakmamak zor olmaz. Yoksa, bazılarının dediği gibi, Bobby gerçekten kasabaya kadar geldi mi? Bu da zor olurdu. Eve gitmeye çalışıyorum. Sadece o, bir arkadaşının arkadaşı tarafından seçiliyor. Özür dilerim, bir cemaat üyesi.

Çok kötü bir şey oldu ve Kilise bunun ne olduğunu biliyor. Papa II. John Paul, Dünya Gençlik Günü sırasında bölgeye helikopterle girdi ve Bobby Bizup’un götürüldüğü yol boyunca iki saatin tamamını tek başına geçirdi. Kefaret etmeye çalıştığını ancak umut edebilirsiniz.

Yine de olabilir. Bunun olması gereken tek şey, Bay Hewitt’in konuşmaya başlaması. Bobby’ye zarar vermedi mi? O zaman bize kimin yaptığını söyle. Bize her şeyi anlatın.

Author

24 Comments

1. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Kocaeli merkezden ben . Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 09:12:35

3. Şırnak dan kimler var. Bobby Bizup . Slm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 379

4. Bu konu : ” Bobby Bizup ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, saolun , ahmet – 136

5. Bu konu : ” Bobby Bizup ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 430

6. Tekirdağ dan kimler var. Bobby Bizup . Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 75

7. Giresun merkezden ben hatice. Selam siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 20:42:36

8. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

9. Artvin merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, teşekkürler 08-02-2021 19:55:03

10. Uşak dan kimler var. Bobby Bizup . Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 388

11. Diyarbakır merkezden ben emin. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-02-2021 21:02:33

12. Bu konu : ” Bobby Bizup ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, saolun , Emine – 275

13. Uşak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 03:07:09

14. Malatya merkezden ben banu. Selam siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 03-03-2021 00:58:15

15. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Bobby Bizup . merhaba arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 7

16. Mrb siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım

17. Samsun dan kimler var. Bobby Bizup . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , ali – 404

18. Bu konu : ” Bobby Bizup ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 133

19. Bitlis merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 25-03-2021 20:34:50

20. Kars merkezden ben banu. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 02:06:20

21. Bu konu : ” Bobby Bizup ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 60

22. Tekirdağ merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2021 18:16:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link