Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı.

Bobby bir uyarıda bulunuyor … eğer seçim verileri kendisi kusurludur (olası değildir, ancak mümkündür).

Veriler doğruysa, kendi hayatını çılgınca olduğu sınırına koyardı.

Analizim değil, ama dikkate alınması ilginç:

Piton’un ne dediği hakkında hiçbir fikri olmayanlar için: Bir ömür boyunca, AZ’deki seçmenler hayatları boyunca birçok kez parti çizgilerini ters çevirdi çünkü insanlar böyle. Hayatlarının farklı aşamalarında farklı değerlere sahiptirler. Cinsiyetini Erkek veya Kadın olarak kaydeden herkes için geçerlidir. Piton, kayıtlı AZ seçmenlerinin yaklaşık 460.000’inin cinsiyetlerini kaydetmediğini, aksi takdirde U olarak sınıflandırıldığını tespit etti.

5 farklı seçmen eğilimi sınıflandırması (En sağ, mod sağ, salıncak, mod sol, en sol) arasında, Erkek olarak kayıtlı olanlar, yaşamları içinde 5 sınıflandırmadan 1’ine sadık kalırken ortalama% 64 tutarlılığa sahipken, Kadın% 58 tutarlılığa sahipti.

Bununla birlikte, kayıtsız cinsiyette olanlar, tüm yaşamları boyunca oy verme eğilimlerinde% 94 tutarlılığa sahipti. 5 sınıflandırma içinde, bu U’lar şu şekilde oylandı: sırasıyla 14k, 122k, 186k, 120k, 20k (Bu sayıları toplayın ve toplam U seçmenini elde edin). Seçmen tercihine göre minimum standart sapma ile mükemmel bir çan eğrisi. Aka, insanlık dışı.

Öyleyse, şimdiden, U seçmenlerinin% 94’ünün tüm yaşamları boyunca herhangi bir sınıflandırma içinde tamamen aynı oyu verdik. Bu zaten saçmalık, ama devam edelim. Burada çok fazla genelleme yapıyor ve ne demek istediğini anlamak lanet bir dakika aldı, ama sonra U olarak kaydedilen her bir bölgedeki maksimum seçmen sayısının bu bölgelerin her birindeki gerçek U oylarıyla ilişkili olduğunu açıklamaya devam ediyor. % 97’dir.

Diğer bir deyişle, AZ seçmenlerinin U kategorisinde,% 94’ü tüm yaşamları için tutarlı bir şekilde aynı oyu veriyor ve bu U seçmenlerinin% 97’si 2020’de oy kullanıyor.% 94 oranı, U seçmenlerinin büyük çoğunluğunun muhtemelen insan değil, ama hemen hemen hepsi 2020’de bir oylama yaptı.

“Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı.” üzerine 30 yorum

1. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-12-2020 20:27:09

2. Erzurum merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-12-2020 20:31:42

3. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 02-12-2020 00:16:03

4. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 418

5. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 469

6. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:37:28

7. Kastamonu dan kimler var. Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. . Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 472

8. Kilis dan kimler var. Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. . Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 418

9. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun , mehmet – 261

10. Balıkesir dan kimler var. Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. . Merhaba herkese paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 368

11. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Mrb sayfa valla hayran edici, sağolun , Hasan – 200

12. Bitlis dan kimler var. Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 493

13. Bitlis dan kimler var. Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. . Merhabalar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 53

14. Samsun merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-01-2021 03:28:00

15. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım , doruk – 497

16. Kastamonu dan kimler var. Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 177

17. Kayseri dan kimler var. Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. . Slm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 380

18. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Slm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 27

19. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 201

20. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 164

21. Bu konu : ” Bobby Piton’ın AZ duruşmasındaki ifadesinin özeti: Bobby, kendisine verilen seçim verilerinin hileli olduğuna “kendi hayatıyla bahse gireceğini” iddia ediyor. Dün Twitter’dan uzaklaştırıldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım , ali – 308

22. Kilis merkezden ben Emine. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 11-02-2021 11:31:21

23. Malatya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-02-2021 21:15:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link