BOK. Dünya hala burada.

Dün gece geç saatlere kadar uyudum. Ve büyük kavuşmanın olması gerektiğini hatırladım. Gün içinde bir noktada olacağını düşündüm. Ya da en azından çılgınca bir şey olurdu.

Geç uyandım. Ve her şey hala burada. Hala buradayım. Dünya hala burada.

Hala zamanımız var, değil mi? Demek istediğim, gün içinde birkaç saat kaldı.

“BOK. Dünya hala burada.” üzerine 22 yorum

1. Kars dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 312

2. Hatay dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , – 266

3. Bu konu : ” BOK. Dünya hala burada. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 411

4. Elazığ dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 379

5. Konya dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 129

6. İzmir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım 22-12-2020 07:55:22

7. Bu konu : ” BOK. Dünya hala burada. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 394

8. Bu konu : ” BOK. Dünya hala burada. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, saolun , mehmet – 286

9. Tunceli dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 310

10. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:48:28

11. Amasya dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 95

12. Bu konu : ” BOK. Dünya hala burada. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle iyi, tebrikler , gaye – 224

13. Bu konu : ” BOK. Dünya hala burada. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 452

14. Zonguldak merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 16:22:37

15. Bu konu : ” BOK. Dünya hala burada. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 170

16. Çanakkale dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 201

17. Bu konu : ” BOK. Dünya hala burada. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 296

18. Düzce dan kimler var. BOK. Dünya hala burada. . Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Aylin – 458

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link