“Boktan Facebook Meme” Botu

“Bu boktan facebook mem / postası nedir?” Son zamanlarda, bu alt gönderideki çoğu gönderinin altında, böyle bir şey söyleyen en az bir adam / bot olduğunu fark eden var mı? Ne tür bir gönderi olursa olsun, o yorumu her zaman bulmayı başarıyorum, bu oldukça kolay çünkü çoğu zaman en iyi yorumlarda yer alıyor!

““Boktan Facebook Meme” Botu” üzerine 55 yorum

1. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler 05-09-2020 12:10:13

2. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler 09-09-2020 06:52:22

3. Tokat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-09-2020 17:11:33

4. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 17-09-2020 19:33:29

5. Amasya merkezden ben ali. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:12

6. Sivas merkezden ben emin. Slm web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 14:37:10

7. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hayran edici, face de paylaştım , Emine – 272

8. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 444

9. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 434

10. Zonguldak dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 267

11. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun 09-12-2020 06:44:43

12. Adana merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-12-2020 11:42:00

13. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım , ziya – 461

14. Muğla dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, sağolun , mehmet – 26

15. Yozgat dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 188

16. Eskişehir dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 58

17. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler , ali – 164

18. Rize dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 361

19. Hatay dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 39

20. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 186

21. Kahramanmaraş dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , ziya – 252

22. Düzce merkezden ben . Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 22-01-2021 08:30:38

23. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 239

24. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 31-01-2021 08:51:07

25. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-02-2021 04:01:46

26. Zonguldak dan kimler var. “Boktan Facebook Meme” Botu . Merhaba sayfan ciddiyim güzel, saolun , doruk – 373

27. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 490

28. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 124

29. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, sağolun , mehmet – 147

30. Bu konu : ” “Boktan Facebook Meme” Botu ” çok güzel. Selamlar web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 220

31. Kars merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-03-2021 18:23:43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link