Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor.

Alfabenin 17. harfi. Sokakta silahlı yürüyüşler için el ilanları dolaşıyor. Sadece ABD’de değil, dünya çapında.

İnsanlar kilitlenmelerden bıkmış durumda. Deliliğe itildi.

Lütfen insanlar güvende kalın. Paniği uzak tutmak için haber kuruluşlarından uzak tutuyorlar ama işler çirkinleşecek. Hatırlamak. Birbirimizle savaşmamızı istiyorlar. Kanmayın.

“Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor.” üzerine 18 yorum

1. Çankırı dan kimler var. Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. . Merhaba paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 97

2. Kastamonu dan kimler var. Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 101

3. Rize dan kimler var. Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. . Slm paylaşımın inanki güzel, teşekkürler , ahmet – 205

4. Bu konu : ” Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 45

5. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 07:06:14

6. Tokat merkezden ben . Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-01-2021 03:06:07

7. Bu konu : ” Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 134

8. Kilis dan kimler var. Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. . Mrb sayfa ciddiyim güzel, saolun , banu – 130

9. Bu konu : ” Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 152

10. Gümüşhane dan kimler var. Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 332

11. Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler 20-02-2021 14:01:55

12. Bu konu : ” Bokun dünya çapında yayılmasına 6 gün kaldı. Roma, Vatikan çevresindeki tüm yolları kapattı. ABD’de silahlı kuvvetler konuşlandırılıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla çok iyi, saolun , Emine – 294

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link