Her grubun, felsefenin, dinin, hükümet sisteminin ve siyasi partinin her iki tarafını da kontrol ederler. İnsanları sürekli olarak bölmek, böylece kontrolü ellerinde tutabilmeleri için kontrollü bir muhalefet tasarımıdır.

Medya, sosyal medya, haberler ve eğlence, onların bölücü gündemlerini güçlendirmek için kullanılıyor.

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Batman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 22-08-2021 10:20:08

3. İstanbul dan kimler var. Böl ve fethet. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 235

4. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Van merkezden ben ahmet. Slm siten inan ki mükemmel, şukuladım 22-08-2021 10:20:12

6. Manisa dan kimler var. Böl ve fethet. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 91

7. Bu konu : ” Böl ve fethet. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki iyi, teşekkürler , mehmet – 79

8. Muş dan kimler var. Böl ve fethet. . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 23

9. Adana dan kimler var. Böl ve fethet. . Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 341

10. Hatay dan kimler var. Böl ve fethet. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım , memo – 287

11. Kilis merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 25-08-2021 22:26:02

12. Konya merkezden ben ziya. Selam paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 26-08-2021 20:16:55

13. Giresun dan kimler var. Böl ve fethet. . Mrb siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 138

14. Bu konu : ” Böl ve fethet. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 466

15. Sinop dan kimler var. Böl ve fethet. . Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 410

16. Kahramanmaraş dan kimler var. Böl ve fethet. . Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 277

17. Aydın dan kimler var. Böl ve fethet. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 280

18. Eskişehir dan kimler var. Böl ve fethet. . selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 120

19. Merhaba web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bilecik dan kimler var. Böl ve fethet. . Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 54

21. Diyarbakır dan kimler var. Böl ve fethet. . Mrb web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , doruk – 46

22. Bu konu : ” Böl ve fethet. ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 390

23. Bu konu : ” Böl ve fethet. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 1

24. Bu konu : ” Böl ve fethet. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 438

Write A Comment