https://www.firstpost.com/firstcricket/sports-news/australias-t20i-tour-of-new-zealand-hit-by-community-coronavirus-outbreak-9355191.html

Ben buradayım

Yeni Zelanda, bir stadyumda yapılan bir T20 maçından oluşan bir etkinliğin ardından, stadyum doldu. Tüm insanlar izlemek için dışarı çıktı ve koltuklar doluydu. (Kilidi yeniden aç)

Şimdi maçtan sonra herkes iyi bir maç olduğunu düşündü, bir sonraki maça gitmeliydim, her iki takımın da toplamda 40 overda 400 run attığı 5 run ile kazanmalıydım. (Kriket’i bilmeyenler temelde anlaojiye göre 1 şans 6 puana kadar puan alabilir, 1 üzerinde 6 şans var) (şirket için çok para)

Ama burada bölünme kısmı geliyor (hadi onlara A diyelim), tüm stadyumu gördükten sonra (onlara B diyelim) bu kilitlenme, covid, aşılama etkinliği, aşı yükümlülüğü, aşı tarafı hakkında şüpheye düşmüş olabilirler. efektler, maskeler gerekli değildir, çünkü sağduyu, onu kendi gözünüzün önünde gördüğünüz zamandır 👀. (şüpheli insanlar)

Ancak aniden bu insanların şüpheleri hükümet tarafından maçtan sonra 7 günlük bir kilitlenme ile kaldırılır ve bir sonraki maç seyirci kalmaz. (A şüphelerini fethedin) şimdi kilitlemenin ilk etapta doğru olduğuna ve B gibi insanların bu kilitlenmeyi aptalca kırdığına inanmaya geri dönelim (iş ve ekonomi kaybı ve inanmak için beyin yıkamada artış)

İnsanların neden tek bir oyuncunun ölmediğini cevaplayamadığı TV şirketleriyle ilgili paradan dolayı oyuncuların (onlara C diyelim) etkilenmediğini biliyoruz. Bence covid için ölümsüzler. (İnsanların görmezden geldiği sağduyu)

Bunu AB ve C’ye bölün ve dilediğiniz gibi yapın A kendileri için doğru olanı yapacağına inandıkları için aşıyı kendileri alacaktır B covid yok diye bağırmaya devam edecek çünkü kişisel olarak buna inanıyorlar ve olarak etiketlenecekler. toplumun anarşisti, daha sonra covid vb yaymakla suçlanacak ve her yerde sansürlenecek C sadece para için çalışacak ☺️ (hedefe ulaşıldı)

Sanırım bu tekrar tekrar olacak 🤣🤣🤣 bundan sonra her yerde

Zengin şirket, dolu stadyum, 7-10 günlük kilitlenme, kayıt dışı sektör için iş kaybı, dünya devam ediyor (sonsuz döngü). Sonsuz böl ve fethet

Author

11 Comments

1. Ordu dan kimler var. Böl ve fethet !!! Zihin == Üflemeli . merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 463

2. Trabzon dan kimler var. Böl ve fethet !!! Zihin == Üflemeli . selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 80

3. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 14:36:04

4. Bartın merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inan ki güzel, linkedinde paylaştım 10-03-2021 13:16:17

5. Kırşehir dan kimler var. Böl ve fethet !!! Zihin == Üflemeli . selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 460

6. Bolu merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 21-03-2021 01:25:26

7. Bu konu : ” Böl ve fethet !!! Zihin == Üflemeli ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 115

8. Gümüşhane dan kimler var. Böl ve fethet !!! Zihin == Üflemeli . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , – 148

9. Giresun dan kimler var. Böl ve fethet !!! Zihin == Üflemeli . Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 110

10. Afyon merkezden ben ahmet. Selam herkese siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 23:07:01

11. Kırklareli dan kimler var. Böl ve fethet !!! Zihin == Üflemeli . Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link