Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler

Geçenlerde Avustralyalı bir gazeteci Rachel Baxendale ile Victoria Başbakanı Daniel Andrews arasında etrafta kimse yokken maske takmakla ilgili hararetli bir görüş alışverişi oldu.

Gazeteci, “Victoria’nın bölgesel bölgesinden biri kendi başına yürüyüşe çıkarsa ve onlarla aynı kilometrekarede başka kimse yoksa, maske takmak zorunda olmaları aptalca mıdır?” Diye sordu.

Dan Andrews telaşlanıp ateşlendi ve “Sorun nedir, Rachel? Ne… Cidden, sorun nedir? Neden bu kadar büyük bir sorun? ” soruyu “ezoterik” diye reddetmeden önce.

Gazeteci daha sonra Twitter’da Victoria’nın uyanan sağlık haçlı ordusu tarafından saldırıya uğradı ve sonra değişim bir meme (dikkat dağıtıcı) haline geldi.

Bölgesel Victoria’da 3500’den daha küçük bir kasabada yaşıyorum ve kilometrelerce kimse yokken sık sık yürüyen, bisiklete binen veya arabalarında tek başına araba kullanan ve maske takan insanları görüyorum. Benim durumumda gerçekleşen beyin yıkama seviyesini gerçekten üzüyor ve başka bir yere gitmek istiyorum ama tam anlamıyla burada sıkışıp kaldım. Bildiğim kadarıyla, bölgesel Victoria’da COVID kaynaklı herhangi bir ölüm olmadı (yanılıyorsam düzeltin – ağır sansürlü google’ımız burada yardımcı olmuyor).

Ayrıca, aşağıdaki sol eğilimli haber kaynaklarındaki dile bakarsanız, gençliği hipnotize etmek için akılda kalan solcu ifadeler kullanarak gazeteciye aşırı derecede küçümseyici davranırlar. Sorusuna “tuhaf” diyorlar ve “tam anlamıyla hiç kimse için geçerli değil” diyorlar (bu benim ve kelimenin tam anlamıyla bölgesel Victoria’da tanıdığım herkes için geçerli).

yaya tv makalesi

hurda makale

“Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler” üzerine 83 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 13:27:01

2. Trabzon merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 17-10-2020 10:30:06

3. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 58

4. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 115

5. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 22-10-2020 03:55:25

6. Gümüşhane dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 102

7. Hakkari dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 77

8. Kırşehir dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 296

9. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 287

10. Yalova merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-11-2020 13:55:04

11. Mardin dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 79

12. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 106

13. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 53

14. Gümüşhane merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, sağolun 23-12-2020 12:24:11

15. Kayseri dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 76

16. Siirt dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım , ali – 229

17. Muş merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 17:46:17

18. Sakarya dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 394

19. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:14:14

20. Kocaeli dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . selamun aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 314

21. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 433

22. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 02-02-2021 21:49:38

23. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 6

24. Kırşehir merkezden ben . Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler 06-02-2021 10:51:36

25. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 160

26. Edirne dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , memo – 188

27. Tunceli merkezden ben ziya. Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-02-2021 19:07:49

28. Çanakkale dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Selamlar siten valla hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 197

29. Ağrı dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Mrb sayfa cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 362

30. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla iyi, teşekkürler , Gürbüz – 35

31. Eskişehir merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-02-2021 11:03:38

32. Bingöl merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler 08-02-2021 15:01:49

33. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 452

34. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler 10-02-2021 01:23:51

35. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler , mehmet – 238

36. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, face de paylaştım , – 372

37. Kütahya dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 394

38. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, saolun , emin – 476

39. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 61

40. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 343

41. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 218

42. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 236

43. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, tebrikler , gaye – 449

44. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 84

45. Gümüşhane merkezden ben memo. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun 17-02-2021 17:11:22

46. İstanbul dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle iyi, facebookta paylaştım , memo – 180

47. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Slm web sitesi cidden mükemmel, saolun , doruk – 259

48. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, sağolun , Hasan – 425

49. Gaziantep merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 19-02-2021 17:49:12

50. Konya dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 250

51. Edirne dan kimler var. Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 95

52. Sivas merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-02-2021 01:59:08

53. Trabzon merkezden ben hatice. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 03:25:48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link