Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler

Geçenlerde Avustralyalı bir gazeteci Rachel Baxendale ile Victoria Başbakanı Daniel Andrews arasında etrafta kimse yokken maske takmakla ilgili hararetli bir görüş alışverişi oldu.

Gazeteci, “Victoria’nın bölgesel bölgesinden biri kendi başına yürüyüşe çıkarsa ve onlarla aynı kilometrekarede başka kimse yoksa, maske takmak zorunda olmaları aptalca mıdır?” Diye sordu.

Dan Andrews telaşlanıp ateşlendi ve “Sorun nedir, Rachel? Ne… Cidden, sorun nedir? Neden bu kadar büyük bir sorun? ” soruyu “ezoterik” diye reddetmeden önce.

Gazeteci daha sonra Twitter’da Victoria’nın uyanan sağlık haçlı ordusu tarafından saldırıya uğradı ve sonra değişim bir meme (dikkat dağıtıcı) haline geldi.

Bölgesel Victoria’da 3500’den daha küçük bir kasabada yaşıyorum ve kilometrelerce kimse yokken sık sık yürüyen, bisiklete binen veya arabalarında tek başına araba kullanan ve maske takan insanları görüyorum. Benim durumumda gerçekleşen beyin yıkama seviyesini gerçekten üzüyor ve başka bir yere gitmek istiyorum ama tam anlamıyla burada sıkışıp kaldım. Bildiğim kadarıyla, bölgesel Victoria’da COVID kaynaklı herhangi bir ölüm olmadı (yanılıyorsam düzeltin – ağır sansürlü google’ımız burada yardımcı olmuyor).

Ayrıca, aşağıdaki sol eğilimli haber kaynaklarındaki dile bakarsanız, gençliği hipnotize etmek için akılda kalan solcu ifadeler kullanarak gazeteciye aşırı derecede küçümseyici davranırlar. Sorusuna “tuhaf” diyorlar ve “tam anlamıyla hiç kimse için geçerli değil” diyorlar (bu benim ve kelimenin tam anlamıyla bölgesel Victoria’da tanıdığım herkes için geçerli).

yaya tv makalesi

hurda makale

“Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler” üzerine 7 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 13:27:01

2. Trabzon merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 17-10-2020 10:30:06

3. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 58

4. Bu konu : ” Bölgesel Victorialılar, kilometrekare boyunca etrafta kimseyle yalnızken maske takmanızı söylediler ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 115

5. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 22-10-2020 03:55:25

Yorum yapın