Bizi güçsüz tutmak ve gerçek soruna odaklanmak yerine birbirimizle savaşmak için tasarlanmış köleleştirmedir.

İnsanlar hangi birimleri?

İnsanlığa karşı suçlar. Çocuklara karşı işlenen suçlar.

Sınırda ne görüyoruz?

Sürüler halinde yolculuk yapan çocuklar.

Rekor bir hızda dünya çapında açığa çıkan / kırılan, arzın yetersiz kalmasına neden oldu?

İnsan / Seks kaçakçılığı

Görünüşe göre sınır bir ihtiyacı dolduruyor; İşte cevaplamana izin vereceğim bir soru …

. . .

Bu kriz başladığından beri sınırda kaç çocuk kayboldu?

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

8 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Bölme, dikkat dağıtmak için kullanılan bir araçtır . Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 392

2. Bu konu : ” Bölme, dikkat dağıtmak için kullanılan bir araçtır ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 311

3. Niğde merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-03-2021 20:27:08

4. Bu konu : ” Bölme, dikkat dağıtmak için kullanılan bir araçtır ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, saolun , ali – 89

5. Ankara dan kimler var. Bölme, dikkat dağıtmak için kullanılan bir araçtır . Slm siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 433

6. Bu konu : ” Bölme, dikkat dağıtmak için kullanılan bir araçtır ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, sağolun , Hasan – 131

7. Bingöl dan kimler var. Bölme, dikkat dağıtmak için kullanılan bir araçtır . Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 298

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link