Hükümetler, politikacılar, kurumsal şirketler ve bankacılar, birinci dünya ülkelerini bölmek ve üçüncü dünya ülkelerini yok etmek için birlikte çalışırken, hepsi orada gündem gibi piramit şemasını gerçekleştirmek için. bölünmüş.

• Toy

• gerçekçi

• empatik

• bunalımlı

• mutlu

• manipülatif

• baskın

• dikkatli olmak

• dışa dönük

• açık görüşlü

• yakın görüşlü

• ayrılmış

• bolluk

• motive

• disiplinli

• tembel

• endişeli

Kişiliğiniz muhtemelen bu özelliklerden bir veya daha fazlasını paylaşıyor. Ve psikoloji sayesinde her bir kişiyi evcilleştirmenin/sakinleştirmenin en iyi yolunu öğrenebiliriz. Her farklı kişiyle verilen her duruma uyum sağlamak için bir şeyler söyleyebiliriz. Böylece her insan, insanların kendi fikirlerine hakkı olduğunu kabul etmeye başlayabilir. Bence özgür bir ülkede olmak bir nimettir.

Bu görüşler bize karşı kullanılıyor. Gündemleri empatik, saf, duygusal kişilik tiplerini manipüle etmeye çalışıyor gibi görünüyor. “Aşladıkları” duygusal düzeltmeyi besleyen korku yaratmak.

Entelektüel, açık fikirli bireyler orada muhaliftir. Entelektüellerin dışarı çıkma olasılığı daha yüksek olduğundan, kusurları, gerçekleri, nedenleri ve daha fazla anlayış bulmaya çalışın. Bu bireyin, anlatıyı bölünmeye, inkar etmeye ve bizi daha da bölen anın sıcağına kapılmış tepkilere iten cahil, eğitimsiz duygu avcısını nesneleştirme, taklit etme ve ona gülme olasılığı daha yüksek olacaktır.

Her iki kişilik kategorisinde de tetikleyicilere çarpmadan nasıl konuşacağımızı, eğiteceğimizi ve konuları tartışacağımızı öğrenebilirsek, şu anda manipüle edilmekte olduğumuz bu komünist, sosyopat yüksek gücü yavaşlatma, hatta durdurma şansımız olabilir.

Doğru, tarafsız, motive ve disiplinli insanlar, her iki tarafı da birleşmeye etkileyebilir. Aslında insanların neslinin tükenmesini önleyebiliriz. Ya da sonunda doğal afetler yüzünden ölecek kadar uzun. Ve gündem yaratmaya, covid manipüle etmeye, sosyopatlara değil.

2am düşüncelerim hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? 🥱

21 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, saolun

2. Balıkesir dan kimler var. Bölünmüşleri birleştirmek . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 72

3. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

4. Bolu merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 14-08-2021 06:48:01

5. Bayburt dan kimler var. Bölünmüşleri birleştirmek . selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 176

6. Bu konu : ” Bölünmüşleri birleştirmek ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Emine – 256

7. Bu konu : ” Bölünmüşleri birleştirmek ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 88

8. Bayburt dan kimler var. Bölünmüşleri birleştirmek . Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 401

9. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım

10. Bu konu : ” Bölünmüşleri birleştirmek ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 88

11. Bu konu : ” Bölünmüşleri birleştirmek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 454

12. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Bingöl dan kimler var. Bölünmüşleri birleştirmek . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , ali – 447

14. Şırnak merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler 20-08-2021 16:43:34

15. Osmaniye dan kimler var. Bölünmüşleri birleştirmek . selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 262

16. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

17. Artvin dan kimler var. Bölünmüşleri birleştirmek . Merhabalar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 29

18. Bilecik dan kimler var. Bölünmüşleri birleştirmek . Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 64

19. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Bu konu : ” Bölünmüşleri birleştirmek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 108

Write A Comment