Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar.

Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Boogaloo Bois, ANTIFA / BLM komünist hareketi için olduklarını söyledikleri için komünizmin destekçileridir.

Aşırı sağ bir kişi şu özelliklere sahiptir:

1. Hıristiyan

2. Çoğunlukla ABD hükümetine itaat etmek için. Genel olarak kanun yaptırımını destekler.

3. Silah hakları, 2 Değişiklik destekçisi

4. Amerika’yı seviyor ve asla BLM / ANTIFA’nın yanında yer almayacak veya onlar için olmayacak.

5. Askeri yanlısı sanayi kompleksi, Çin, İran, Kuzey Kore ve Rusya’nın rekabet edecek kendi askeri sanayi komplekslerine sahip olduğunu düşünüyor.

Boogaloo Bois’in, Trump’tan nefret ettiklerini ve komünist ANTIFA / BLM organizasyonlarına yönelik olduklarını söyleyen videosu –

https://www.youtube.com/watch?v=1qgIJJInFdk

https://www.youtube.com/watch?v=gyrrbAO-kX8

“Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar.” üzerine 44 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 03:52:37

2. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha mükemmel, tebrikler , ziya – 126

3. Ağrı dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 401

4. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 60

5. Trabzon merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 01-11-2020 08:07:00

6. Kars dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Selam herkese web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım , doruk – 303

7. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 467

8. Düzce dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 280

9. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , – 243

10. İzmir dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 350

11. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 122

12. Tokat dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Merhabalar paylaşım cidden çok iyi, saolun , gaye – 369

13. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Merhabalar siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 102

14. Erzurum dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 479

15. Mardin dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, teşekkürler , ali – 63

16. Amasya dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Selamlar siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler , ahmet – 407

17. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 133

18. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, sağolun , doruk – 19

19. Bolu dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 50

20. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 484

21. Aksaray dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , emin – 456

22. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 359

23. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 11

24. Sivas merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun 17-01-2021 07:51:26

25. İstanbul dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Selamlar siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 129

26. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 96

27. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden çok güzel, saolun , ziya – 367

28. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım , – 396

29. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle iyi, şukuladım , emin – 97

30. Yozgat dan kimler var. Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. . Selam herkese sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 76

31. Aksaray merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 00:57:36

32. Bu konu : ” Boogaloo Bois “çok doğru” değil. sol medyanın dediği gibi. Kendi sözlerine göre komünist ANTIFA / BLM’nin tarafındalar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 99

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link