Annem öğretmen olmadan önce yıllarca yoğun bakım ünitesinde çalışan bir hemşire olmasına rağmen insanların kötülük yapabileceğini düşünmeyen iyi bir insan. Babam işe başlamadan önce sağlık görevlisiydi. İkisi de dünyanın nefes almasına izin verdiği en saf moronlardır. Bu bir boomer lüksü mü? Boomer nesli, ileride 1000 yıl içinde çalışılacak bir moron seviyesi yarattı mı?

Tanrı aşkına. Hayır anne. İnsanların aklında seni yok. Banka hesabınızı boşaltmayı veya basit bir onarım için iki katını ödemeyi çok isterler. Bu, insanlara güvenilebilecek bir 1976 değil. Seni öldürürler ve elinden gelse derini bankaya giyerler.

Teşekkürler boomer gerizekalı ebeveynler. Gerçek dünyada gelişemeyen tam bir geri zekalı yetiştirdin. Bana dünyanın iyi olduğunu öğrettiğiniz için teşekkürler, insanlara güvenin ve ülkeniz arkanızda ….: .. kesinlikle bunların hiçbiri doğru değil. Huzurevinde elma püresi ye, ibadet ettiğin göçmen seni döverken … ne kadar güzel bir Amerika

Author

57 Comments

1. Niğde merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 29-08-2020 06:19:06

2. Malatya merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-08-2020 06:50:42

3. Selam paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun

4. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, teşekkürler 03-09-2020 08:41:07

5. Ağrı merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-09-2020 14:54:36

6. Nevşehir merkezden ben Aylin. Slm sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım 11-09-2020 18:58:12

7. Tokat merkezden ben doruk. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 19-09-2020 06:42:32

8. Kırşehir merkezden ben doruk. Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun 30-09-2020 06:24:07

9. Konya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, tebrikler 02-10-2020 09:50:53

10. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım

11. Kütahya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 10-10-2020 13:32:31

12. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun , doruk – 157

13. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 166

14. Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 467

16. Niğde dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 358

17. Yozgat dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 31

18. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 122

19. Bayburt merkezden ben memo. Merhaba web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 09:05:20

20. Ardahan merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım 24-11-2020 12:14:06

21. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım

22. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım

23. Karabük dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Selam siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 355

24. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

25. Afyon merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun 14-12-2020 03:32:28

26. Mersin dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Selam web siteniz vallaha mükemmel, sağolun , ali – 156

27. Bitlis dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, şukuladım , banu – 242

28. Adıyaman dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 340

29. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 321

30. Manisa merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler 04-01-2021 14:42:07

31. Çanakkale dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Mrb siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 105

32. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

33. Bayburt dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Slm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , banu – 388

34. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 95

35. Artvin merkezden ben . Selam web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 14-01-2021 01:49:56

36. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 108

37. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, teşekkürler

38. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 475

39. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

40. Çankırı merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-01-2021 20:03:44

41. Niğde merkezden ben banu. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 11-02-2021 09:18:57

42. Batman dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Merhaba sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 344

43. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım 03-03-2021 04:28:03

44. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 55

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 106

46. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 483

47. Edirne dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, teşekkürler , Emine – 40

48. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım

49. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Hasan – 288

50. Denizli dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 354

51. Yozgat dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 79

52. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten yeminle iyi, şukuladım 01-05-2021 10:33:01

53. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler 03-05-2021 07:41:19

54. Erzincan merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:50:16

55. Tekirdağ dan kimler var. Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 217

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link