Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi

Annem öğretmen olmadan önce yıllarca yoğun bakım ünitesinde çalışan bir hemşire olmasına rağmen insanların kötülük yapabileceğini düşünmeyen iyi bir insan. Babam işe başlamadan önce sağlık görevlisiydi. İkisi de dünyanın nefes almasına izin verdiği en saf moronlardır. Bu bir boomer lüksü mü? Boomer nesli, ileride 1000 yıl içinde çalışılacak bir moron seviyesi yarattı mı?

Tanrı aşkına. Hayır anne. İnsanların aklında seni yok. Banka hesabınızı boşaltmayı veya basit bir onarım için iki katını ödemeyi çok isterler. Bu, insanlara güvenilebilecek bir 1976 değil. Seni öldürürler ve elinden gelse derini bankaya giyerler.

Teşekkürler boomer gerizekalı ebeveynler. Gerçek dünyada gelişemeyen tam bir geri zekalı yetiştirdin. Bana dünyanın iyi olduğunu öğrettiğiniz için teşekkürler, insanlara güvenin ve ülkeniz arkanızda ….: .. kesinlikle bunların hiçbiri doğru değil. Huzurevinde elma püresi ye, ibadet ettiğin göçmen seni döverken … ne kadar güzel bir Amerika

“Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi” üzerine 13 yorum

1. Niğde merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 29-08-2020 06:19:06

2. Karabük merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, teşekkürler 03-09-2020 08:41:07

3. Ağrı merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-09-2020 14:54:36

4. Konya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, tebrikler 02-10-2020 09:50:53

5. Kütahya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 10-10-2020 13:32:31

6. Bu konu : ” Boomer ebeveynleri beceriksiz, yumuşak moronlar yetiştirmek için eğitildi ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun , doruk – 157

Yorum yapın