Feragatname: Bu tamamen kendi düşüncelerim, kaynağım veya kanıtım yok.

Teori, aşıların sizi mutasyona değil, yalnızca orijinal Covid suşuna karşı koruyacağıdır. Geert Bossche * ‘ye göre, mutasyonların RNA aşı savunmalarından ve kendi bağışıklık sisteminizden aktif olarak geçmesine izin verilir. Ama sorun değil, çünkü yeni mutasyonu / suşu yok etmek için sadece bir “yazılım güncellemesi” ile güçlendirici bir çekim yapacağız değil mi? Basit ve makul.
Ama dünyanın her yerinde aşı kıtlığı olduğunu fark ettiniz mi? Şimdiden tüm şirketler söz verilen meblağları teslim edemiyor. AstraZeneca şu anda teslimat yapamadığı için dava ediliyor (çoğu ülke aşılarını kullanmasa da). Sanırım hepimizi aşıların az tedarik edildiğini bilmemiz için şartlandırıyorlar ve öldürücü tür geldiğinde ve hayatta kalmak için güçlendirici aşıya ihtiyacınız olduğunda, o zaman herkese yetecek kadar aşı olmayacak. Kimse gerçekten hatalı değil, bizler (aşıyı alanlar) sinek gibi düşerken onlar herkese aşı yaptırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Gerçekten mükemmel bir bahane. Hayat kurtaran güçlendirici çekimlerin üretimine ayak uyduramıyorlar. Ülkeler, küçük arz için bir teklif savaşına girecek ve fiyatı Gamestop Stock fiyatlarından daha hızlı artıracak. Nüfusun azalması gündemi sürerken milyarlarca dolar üretiliyor ve kimse aşı kıtlığından başka suçlu değil.

* Geert Bossche röportajına bağlantı: Pandemide Toplu Aşılama – Yararlara Karşı Riskler: Geert Vanden Bossche ile Röportaj – YouTube

Author

35 Comments

1. Kocaeli merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 23-04-2021 09:10:13

2. Bolu dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . Selam sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 492

3. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2021 09:58:51

4. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 139

5. Kırşehir dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 31

6. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-04-2021 12:39:06

7. Gümüşhane dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , – 49

8. Giresun dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 499

9. Bayburt merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 09:19:15

10. Rize merkezden ben ali. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-05-2021 22:14:35

11. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, şukuladım

12. Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

13. Bu konu : ” Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım , Hasan – 7

14. Çorum merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-05-2021 22:11:32

15. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-05-2021 18:38:37

16. Karabük dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 221

17. Bu konu : ” Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz iyi, teşekkürler , doruk – 355

18. selamun aleyküm siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

19. Karaman dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 195

20. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-06-2021 12:39:45

21. Bu konu : ” Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 188

22. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Merhaba herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 198

26. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler

27. Kastamonu dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 201

28. Bu konu : ” Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir ” çok güzel. Selam web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 195

29. selamun aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

30. Elazığ merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler 11-07-2021 13:54:45

31. Bu konu : ” Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , Hasan – 414

32. Niğde dan kimler var. Booster Shot Aşı Eksiklikleri Gerçek Katil Olabilir . selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 331

33. Manisa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 15-07-2021 10:50:20

34. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 09:55:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link