Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu

23:25 dakika bu bölümü izliyordum ve röportaj sırasındaki adam, Hillary’den bahsedildikten sonra şüpheli davranıyor ve hızlıca “bu konuda hiçbir şey bilmiyorum” yanıtları veriyor ve ardından röportajı bitiriyor

https://youtu.be/LNQS79M9cbo?t=1405

LMK bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Gönderen … RadsterOfficial
[comments]

“Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu” üzerine 45 yorum

1. Ordu merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 00:04:11

2. Giresun merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 18-09-2020 00:07:45

3. Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 11:13:27

4. Kilis merkezden ben gaye. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-09-2020 03:01:24

5. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 08-10-2020 18:44:48

6. Erzincan dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhaba herkese siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 341

7. Karaman dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Selam web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 239

8. Aydın dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 34

9. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Slm sayfan vallaha iyi, şukuladım , hatice – 457

10. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, saolun , – 329

11. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 237

12. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki iyi, sağolun , gaye – 212

13. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla güzel, şukuladım , mehmet – 453

14. Hakkari dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , doruk – 273

15. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-11-2020 00:32:48

16. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 206

17. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Mrb web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 155

18. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 56

19. Sivas dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 417

20. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , – 55

21. Samsun dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 350

22. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 23:06:04

23. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, saolun , ahmet – 254

24. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım , memo – 415

25. Karaman merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sağolun 17-01-2021 21:51:39

26. Çorum merkezden ben emin. Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-01-2021 19:53:21

27. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ali – 4

28. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-01-2021 16:53:37

29. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 165

30. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 326

31. Kocaeli merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 28-02-2021 23:57:47

32. Gaziantep merkezden ben Hasan. Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-03-2021 06:35:27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link