Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu

23:25 dakika bu bölümü izliyordum ve röportaj sırasındaki adam, Hillary’den bahsedildikten sonra şüpheli davranıyor ve hızlıca “bu konuda hiçbir şey bilmiyorum” yanıtları veriyor ve ardından röportajı bitiriyor

https://youtu.be/LNQS79M9cbo?t=1405

LMK bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Gönderen … RadsterOfficial
[comments]

“Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu” üzerine 13 yorum

1. Ordu merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 00:04:11

2. Giresun merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 18-09-2020 00:07:45

3. Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 11:13:27

4. Kilis merkezden ben gaye. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-09-2020 03:01:24

5. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 08-10-2020 18:44:48

6. Erzincan dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhaba herkese siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 341

7. Karaman dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Selam web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 239

8. Aydın dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 34

Yorum yapın