23:25 dakika bu bölümü izliyordum ve röportaj sırasındaki adam, Hillary’den bahsedildikten sonra şüpheli davranıyor ve hızlıca “bu konuda hiçbir şey bilmiyorum” yanıtları veriyor ve ardından röportajı bitiriyor

https://youtu.be/LNQS79M9cbo?t=1405

LMK bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Gönderen … RadsterOfficial
[comments]

Author

81 Comments

1. İzmir merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten yeminle iyi, şukuladım 17-09-2020 23:24:33

2. Ordu merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 00:04:11

3. Giresun merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 18-09-2020 00:07:45

4. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

5. Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 11:13:27

6. Kilis merkezden ben gaye. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-09-2020 03:01:24

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, saolun

8. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 08-10-2020 18:44:48

9. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

10. Erzincan dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhaba herkese siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 341

11. Karaman dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Selam web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 239

12. Aydın dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 34

13. Merhaba web siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler

14. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Slm sayfan vallaha iyi, şukuladım , hatice – 457

15. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, saolun , – 329

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 237

17. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki iyi, sağolun , gaye – 212

18. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla güzel, şukuladım , mehmet – 453

19. Hakkari dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , doruk – 273

20. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-11-2020 00:32:48

21. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 206

22. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Mrb web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 155

23. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 56

24. Sivas dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 417

25. Merhaba paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Kocaeli merkezden ben . Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 26-12-2020 19:01:49

27. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , – 55

28. Samsun dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 350

29. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 23:06:04

30. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, saolun , ahmet – 254

31. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım , memo – 415

32. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

33. Karaman merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sağolun 17-01-2021 21:51:39

34. Çorum merkezden ben emin. Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-01-2021 19:53:21

35. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ali – 4

36. Selam herkese sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

37. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-01-2021 16:53:37

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 165

39. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 326

40. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım

42. Kocaeli merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 28-02-2021 23:57:47

43. Gaziantep merkezden ben Hasan. Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-03-2021 06:35:27

44. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, şukuladım , ziya – 366

45. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhabalar siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 408

46. Malatya dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 452

47. Aydın merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım valla iyi, twitter da paylaştım 24-03-2021 21:38:02

48. Van merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım 02-04-2021 06:53:08

49. Samsun merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, teşekkürler 10-04-2021 00:29:56

50. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 342

51. Balıkesir dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhabalar paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 444

52. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun , emin – 456

53. Sivas dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 24

54. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 202

55. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

56. Antalya dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhabalar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 394

57. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, saolun , ali – 424

58. Sivas merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-05-2021 15:59:45

59. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

60. Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, saolun

61. Elazığ merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 10-06-2021 00:55:10

62. Düzce merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, teraziye tıkladım 15-06-2021 17:20:04

63. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 92

64. Kocaeli merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler 23-06-2021 20:49:16

65. Bilecik merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, teşekkürler 10-07-2021 12:01:30

66. Tunceli merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-07-2021 11:43:18

67. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, sağolun , Gürbüz – 37

68. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 03:48:07

69. Adıyaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun 13-07-2021 17:59:54

70. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 166

71. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selamlar siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 424

72. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ziya – 100

73. Ordu dan kimler var. Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun , ali – 209

74. Diyarbakır merkezden ben emin. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 26-07-2021 16:48:06

75. Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

76. Bu konu : ” Borat’ı hatırladın mı? ya da Ali G. eski komedi gerçek hayat şovu ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 330

77. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın inanki güzel, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link