Her şey Dr. Rex Newnham adında bir adamla başlar.

Kişisel hesabını okumak isterseniz burada bulabilirsiniz: http://www.rexresearch.com/newnham/newnham.htm

Hikaye böyle devam ediyor. Batı Avustralya’da araştırma yaparken, Dr. Rex Newnham, orada bulunan kumlu topraklardaki düşük kaliteli mineral yoğunluğu nedeniyle artrit geliştirdi. Borun bitkilerde kalsiyum metabolizmasına yardımcı olduğunu bilen ve cesur ve karizmatik bir adam olarak, kendisi için denemeye karar verdi. Ve çılgın olan şey işe yaraması. Yaklaşık 3 hafta içinde artriti ve eklem ağrısı kayboldu ve kendini yeniden genç bir adam gibi hissetti. Bu yüzden benzer sorunları olan başkalarına satmaya karar verdi. Dr. Newnham’ın satışları ağızdan ağza yaymaktan başka bir şey değildi, ayda 10 binlere ulaştı ve talep katlanarak artmaya devam etti. Öyle ki, 1981’de ilaç şirketlerine ulaşarak üretimine yardımcı olmak için artık talebe yetişemedi. Bu çok büyük bir hataydı.

İlaç şirketleri bir maliyet esası analizi yaptılar ve Boraks’ı zorlayarak (ucuz, doğal olarak oluşan bir bileşiktir) çok büyük miktarda para kaybedeceklerini ve karmaşık artrit ilaçlarından elde ettikleri karlara doğrudan müdahale edeceklerini çok çabuk fark ettiler.

Bu yüzden onu işsiz bıraktılar. Ve politikacılara bunu tamamen yasaklamaları için dilekçe verdiler (rüşvet aldılar). Yasak, en iyi ihtimalle kabataslak verilere dayanıyordu, hayvanlarda üreme toksisitesine atıfta bulunuyordu ve hiçbir insan denemesi yoktu. Daha sonra Avrupa bunu yasakladı. Birkaç yıl sonra ABD, tüm gıda ürünlerini yasakladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut kalmasının tek nedeni, Dial sabunlarının sahip olduğu 20 katır Borax’ın muazzam lobicilik gücünden kaynaklanıyor. Öyleyse kalır, ancak YALNIZCA bir deterjan olarak. Daha fazlası yok.

Ancak çamaşır yıkamaktan çok daha fazlası için kullanışlıdır. Bor, yaşam için çok önemlidir.

Ve yıldan yıla topraklarımızdan kayboluyor. Artık yiyeceklerimizden yeterince ememiyoruz. Takviye, birçok insan için bir zorunluluk haline geldi ve aydınlanmış hükümetimizin büyüsü sayesinde yasaklandı. Tipik.

ABD’de bizim için iyi haber 20 katır Boraks’ın ucuz ve her yerde mevcut olması. Ve takviyesi kolaydır. Gün aşırı 3-10 mg hedefleyin (1 g boraks 113 mg Bor içerir). Mide bulantısı hissederseniz (bir noktada olacaksınız) bir hafta bekleyin ve iyi olacaksınız. Dürüst olmak gerekirse, bu bok inanılmaz. Düzenli olarak boks yapıyorum ve parmak eklemlerimi kırıyorum ve bu beni bir aydır rahatsız ediyordu. Bir haftalık takviyeden sonra (ve mgs’de düşük seviyeye başladım çünkü korkağım) sanki hiç var olmamış gibi. Daha enerjik hissediyorum. Daha uyanık hissediyorum. Toplarım daha dolu. Cinsel olarak daha agresifim. Bu harika.

Kendiniz denerseniz, Bor böbrekler için zor olabilir. Saf kızılcık suyuyla yıkayın. İyi şanslar!

Ben doktor değilim. Bu tıbbi tavsiye değildir.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” BORAX Komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, saolun , ali – 250

2. Bolu merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-02-2021 22:15:41

3. Malatya dan kimler var. BORAX Komplosu . Slm sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 213

4. Edirne merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım 04-02-2021 22:20:11

5. Çankırı merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım valla çok güzel, tebrikler 04-02-2021 22:20:41

6. Batman dan kimler var. BORAX Komplosu . Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 181

7. Afyon dan kimler var. BORAX Komplosu . Selamlar web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım , gaye – 356

8. Karaman merkezden ben memo. Mrb sayfan vallaha billaha hayran edici, şukuladım 04-02-2021 22:23:14

9. Uşak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 04-02-2021 22:23:20

10. selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, face de paylaştım

11. Bu konu : ” BORAX Komplosu ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 168

12. Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, şukuladım 04-02-2021 22:45:40

13. Karabük dan kimler var. BORAX Komplosu . selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, teşekkürler , ahmet – 462

14. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” BORAX Komplosu ” çok güzel. Slm web siten inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 223

16. Slm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

17. Bu konu : ” BORAX Komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 479

18. Düzce dan kimler var. BORAX Komplosu . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 166

19. Diyarbakır merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-04-2021 16:38:39

20. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link