Britanya’da neredeyse herkesi birleştiren tek şey nedir? Futbol. Bildiğimiz şekliyle futbolu değiştirmek, özellikle böylesine sert bir değişiklikle, felaket olacaktı. Bu, futbolun tüm heyecanını ve heyecanını alıp götürecek ve yadda yadda, Avrupa Süper Ligi sporu mahvedecekti. İngiliz hükümetinin en güçlü isimlerinden biri sadece ligi durdurmakla kalmayıp, taraftarlara sahip çıkmak ve 50+1 kuralıyla bunun tekrar olmasını önlemek için bazı yasalara imza atabilseydi.

Bu tam teşekküllü bir teori değil; Aslında biraz aptalca ama r/Showerthinks gibi bir denizaltı için fazla komplocu bir şey.

43 Comments

1. Selamlar siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler

2. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, saolun , Gürbüz – 241

3. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler

4. Hatay merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, tebrikler 07-07-2021 01:07:21

5. Slm paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım

6. Sakarya merkezden ben emin. Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-07-2021 01:13:53

7. Slm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 162

9. Gaziantep merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, twitter da paylaştım 07-07-2021 01:29:25

10. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

11. Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 167

12. Merhabalar siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Kastamonu dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . Selamlar sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler , – 291

14. Aksaray merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-07-2021 03:01:52

15. Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha güzel, teşekkürler , ziya – 23

16. Sinop merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler 07-07-2021 05:57:31

17. Edirne dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 4

18. Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , – 403

19. Kayseri merkezden ben Emine. Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 12-07-2021 14:16:57

20. Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 131

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 263

22. Adana merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım yeminle iyi, teraziye tıkladım 14-07-2021 20:50:51

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 35

25. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 328

26. Batman dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım , – 136

27. Edirne dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 17

28. Selam herkese siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

29. Balıkesir dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, teşekkürler , ziya – 343

30. Kırşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 29-07-2021 08:28:56

31. Bitlis merkezden ben Aylin. Slm siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-07-2021 19:48:15

32. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . Selam web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 44

33. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , doruk – 9

36. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

37. Van dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ahmet – 180

38. Yozgat merkezden ben . Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 01-09-2021 09:16:34

39. Gaziantep merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-09-2021 14:47:52

40. Bilecik dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . Slm siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 187

41. Bolu merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun 05-09-2021 02:14:44

42. Kilis dan kimler var. Boris Johnson, Avrupa Süper Ligi’ni yarattı veya en azından içinde yer aldı. . Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , emin – 352

Write A Comment