Boris Johnson, maskelerin ve sosyal mesafenin, ülkenin sipariş edilmesinden hemen önce sona ereceğini spikeri, “Hint varyantı” nedeniyle tekrar kapatmaya gidebiliriz. Hint varyantı, bunun sona ereceğini iddia etmeden çok önce ortalıktaydı. Bu iki büyük kısıtlamanın sona ereceğinin ilan edilmesinin tek nedeni, kitlelere covid kısıtlamaların sona ereceği fikrini vermekti. Bu kısıtlamalardan herhangi birinin sona ermesinin tek yolu, ipleri çeken elitlere karşı durmamız ve onlara koyun gibi kontrol edilmeyeceğimizi göstermemizdir.

15 Comments

1. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. . Slm paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 389

2. Kars dan kimler var. Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. . Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 322

3. Hatay merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler 17-05-2021 11:37:28

4. Bu konu : ” Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 74

5. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler 26-05-2021 21:31:17

6. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler

7. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Gürbüz Reply

Slm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 384

10. Kastamonu dan kimler var. Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. . Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , mehmet – 29

11. Samsun dan kimler var. Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. . Selamın aleyküm paylaşım cidden mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 120

12. Bu konu : ” Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, şukuladım , Emine – 425

13. Bu konu : ” Boris Johnson, kitlelerin kandırılabilmesi için yakında kilitlemeden çıkacağımızı iddia etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 164

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link